Daily Taste Foodcourt
Daily Taste Foodcourt Nieuw Kijkduin. Voor zomerse ijsjes, koffietjes of warme choco in de winter.
In de Daily Taste doe je je dagelijkse boodschap, en nog veel meer.
Onze kids zijn fan van Bella’s Ice & Candy Store voor al het lekkers, maar ook hoe de winkel eruit ziet! Wij gaan zelf graag naar de Sushimeisjes.
Heerlijk brood, verse vis, prachtig vlees, alle groenten, mooie wijn en wafels met ijs!
De eerste 1.5 uur parkeren hier gratis!
Klik door op de roze websitebutton voor alle informatie over deze foodcourt op Nieuw Kijkduin.
Daily Taste Foodcourt Nieuw Kijkduin
Deltaplein 279
2554 GW Den Haag
Openingstijden
Klik door op de roze websitebutton voor alle informatiePrijs
Klik door op de roze websitebutton voor alle informatie
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters
Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
10x speelbossen, speeltuinen en buitenplekken in Den Haag!
In en om Den Haag zijn zoveel mooie plekjes om naar buiten te gaan met de kinderen. Van bos, park, strand tot speeltuin. Waar neem jij je kinderen mee naar toe?