Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paviljoen Malieveld

Poffertjes, pannenkoeken, Oud-Hollandse wafels en meer vind je op de kaart van Paviljoen Malieveld!

Je bent er vast al eens langs gekomen, Paviljoen Malieveld. Maar wist je ook dat ze daar al meer dan de 40 jaar overheerlijke poffertjes, pannenkoeken, Oud-Hollandse wafels en nog veel meer lekkers maken?

Zeker een bezoekje waard en de keuze is reuze.
Kies jij voor poffertjes met aardbeien, slagroom of liever naturel? En van de pannenkoeken zijn er maar liefst 20 soorten!

Voor de kids die liever iets anders eten, is er ook een kindermenu.

Fijn om te weten: je kunt er ook lactose- en/of glutenvrije bestellingen plaatsen.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: combineer je bezoek aan het Paviljoen met het toffe speelbos Robin Hood of het speelbos Huttenbos.

Paviljoen Malieveld

Koekamplaan 6

2594 AA Den Haag

Openingstijden Dagelijks geopend, zie website voor actuele tijden.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen Malieveld

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief