Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten en drinken Buytendelft

Bij Stadsboerderij Buytendelft kun je ook heerlijk eten en drinken. Zeven dagen in de week geopend.

Bij Eten & Drinken op Stadsboerderij Buytendelft kun je heerlijk eten en drinken.

Na het wandelen of beestjes kijken genieten van een verse jus d’orange, een heerlijke cappuccino of een lekker kopje thee. Ook is er zelfgemaakte appeltaart en zijn er muffins verkrijgbaar.

Verder vind je heerlijke soepen, pannenkoeken, panini’s, uitsmijters en tosti’s op de kaart. De gerechten worden bereid met duurzame producten en verse biologische ingredienten.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: wist je dat je bij Stadsboerderij Buytendelft ook super leuk je partijtje kunt vieren?

Stadsboerderij Buytendelft

Korftlaan 3A

2616 LJ Delft

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar Stadsboerderij Buytendelft

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Voorjaarsvakantie uitjes in en om Den Haag met kinderen

Een weekje vakantie: heerlijk! Heb jij al plannen? We delen hieronder leuke tips voor een voorjaarsvakantie vol binnen- en buitenpret met je kinderen. Geniet ervan!