
Eten en drinken Buytendelft
Bij Stadsboerderij Buytendelft kun je ook heerlijk eten en drinken. Zeven dagen in de week geopend.
Bij Eten & Drinken op Stadsboerderij Buytendelft kun je heerlijk eten en drinken.
Na het wandelen of beestjes kijken genieten van een verse jus d’orange, een heerlijke cappuccino of een lekker kopje thee. Ook is er zelfgemaakte appeltaart en zijn er muffins verkrijgbaar.
Verder vind je heerlijke soepen, pannenkoeken, panini’s, uitsmijters en tosti’s op de kaart. De gerechten worden bereid met duurzame producten en verse biologische ingredienten.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: wist je dat je bij Stadsboerderij Buytendelft ook super leuk je partijtje kunt vieren?
Stadsboerderij Buytendelft
Korftlaan 3A
2616 LJ Delft
Openingstijden
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb
De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!