
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.
Iedere zaterdag en zondag zie je in Filmhuis Den Haag de beste kinderfilms. Soms ook op woensdag en vrijdag, en in de schoolvakanties elke dag. Check de roze websitebutton voor het actuele programma.
Waarom met de kids naar Filmhuis Den Haag?
Dit is echt een fijne plek om met (kleine) kinderen naar de bioscoop te gaan. Het is makkelijk toegankelijk super centraal gelegen aan het Spui. Het is niet te groot dus lekker overzichtelijk. Blijf na de film lekker hangen voor een hapje en een drankje in het café van het filmhuis. Het café is open van 10.00 tot 00.00 uur. Kom dus heerlijk ontbijten, een kop koffie drinken, lunchen of vegetarisch dineren. Zo maak je er een prettig uitje van!
Ga je met het hele gezin naar de film?
Bij Filmhuis Den Haag koop je een kinderkaartje voor de vaste prijs van €7,50.
Met de BSO naar een kinderfilm?
Dat kan natuurlijk! Stuur een mailtje naar tickets@filmhuisdenhaag.nl voor meer informatie, of om gelijk je kaartjes te reserveren. Er is voor BSO-groepen ook een speciale korting!
Taartrovers Cinemini
Taartrovers Cinemini zijn korte films, speciaal voor peuters en kleuters met lekker spelen achteraf in Filmhuis Den Haag. Bij Taartrovers Cinemini zie je mooie, lieve, spannende, abstracte, verhalende en soms ook uitdagende korte films. Na de film spelen kids in het lichtlandschap, met deze installaties ontdekken ze spelenderwijs hoe licht verhalen kan maken. Ze onderzoeken vorm, projectie, licht, schaduw, verhalen, beweging en kleur. Super leuk voor peuters en kleuters.
Klik snel door (roze websitebutton) naar de filmagenda en breng een bezoekje met je kinderen aan dit mooie Haagse filmtheater!
Tip: kijk op onze Uitagenda voor de leukste nieuwe films en andere kinderactiviteiten in en om Den Haag!
Kinderfilms op zaterdag en zondag. In de vakantie ook op andere dagen.
Filmhuis Den Haag
Spui 191
2511 BN Den Haag
Openingstijden
zie website voor actuele films en tijdenPrijs
zie website via roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie


Magische Sprookjesreis
Reis mee de wereld over naar sprookjes uit alle windstreken in het Kinderboekenmuseum.
Museon-Omniversum
Museon-Omniversum. Een wereld vol verwondering voor het hele gezin !
Videogame Museum Zoetermeer
The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!