Blogs & inspiratie
Deel 4 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
De vierde fijne plek waar je je kids mooi op de foto kunt zetten, is in het Westbroekpark. Kijk snel waarom fotograaf Evelyne ook deze plaats heeft geselecteerd!
In het Westbroekpark kun je echt alle kanten op voor mooie foto’s van je kids. Het Rosarium is zowel ‘s zomers als ‘s winters mooi. Er staat altijd wel iets in bloei. In de lente de bloesem, in de zomer heel veel rozen en in de herfst en winter de heide.

Actie doet het altijd goed! Laat je kids lekker rondrennen, tikkertje spelen, en je hebt gegarandeerd blije gezichten én gave actiefoto’s!

Bloem in je haar en dan aan en bloem ruiken. Mooi!

Het is een heerlijk rustig park waar ook veel ganzen rondlopen. Dat is natuurlijk héél vermakelijk! En leuk voor de foto (tip: je moet de schoenen nog wel even controleren op ganzenpoep..;-)

Hoedjes doen het eigenlijk altijd goed op de foto. Maakt het net even bijzonder! Deze is ook prachtig zo voor de vijver vol met waterlelies.

Neem eens een foto van boven, kijk eens wat een gaaf effect met het grind!

Ook is er een grote speeltuin in het Westbroekpark waar kinderen van alle leeftijden zich kunnen vermaken. Prima plek voor foto’s!
Tips in de buurt:
– Speeltuin Westbroekpark Deze link opent in een nieuwe tab is superleuk om fijn te spelen!
– Op het grasveld naast de speeltuin mag je je eigen bbq mee nemen, leuk idee voor een zwoele avond!
– Bij Theehuis de Waterkant Deze link opent in een nieuwe tab kun je heel fijn zitten en een bootje huren. Of met een pondje naar de overkant. Een fijn romantisch plekje!
Klik snel door naar:
– Deel 1: fotoblog Sweelinckplein Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 2: fotoblog rondom het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 3: fotoblog bij Kijkduin Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.Meer inspiratie
Kinderdagen
Superleuk weekend vol plezier bij Stoomtrein Katwijk Leiden. Met de Ot en Sien verkleedhoek!
Leer gratis zeilen, suppen en kanoën!
Kom GRATIS kennismaken met watersporten tijdens Water is our Playground van de Marit Bouwmeester Academy!
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren