Blogs & inspiratie
Deel 5 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
Natuurlijk hoort de Paleistuin ook thuis bij de favoriete plekken in Den Haag om je kids op de foto te zetten! Kijk snel naar de foto's van fotograaf Evelyne.
De Paleistuin is gewoon een hele mooie rustige plek met een deftig tintje. Erg mooi in de nazomer en herfst met de verkleurde bladeren!

Laat de kids naar je toe rennen voor een vrolijke foto vol actie. Altijd een succes!

Op het hek is ook origineel!

De Prinsessewal geeft op foto’s ook echt een ‘Haags’ gevoel.

Via de brug bij de Elandstraat loop je zo de Piet Heinstraat in. Daar zit het leuke kinderboekenwinkeltje Alice in Wonderland. Helemaal leuk om daar ook foto’s te maken. Waarom niet gewoon op de fiets?
– Deel 2: fotoblog rondom het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 3: fotoblog bij Kijkduin Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 4: fotoblog in het Westbroekpark Deze link opent in een nieuwe tab
Tip: lees hier meer over de Paleistuin in Den Haag! Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!Meer inspiratie
Techniekworkshops voor kids
Ga lekker aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre!
Nieuwe films bij Kinepolis deze kerstvakantie
Geniet in de kerstvakantie bij Kinepolis Leidschendam van fantastische familiefilms voor het hele gezin!
Bezoek de Tweede Kamer!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Oh oh oh Dennenboom (6+)
Een eigenwijze en humoristische musical over tradities en dennenrevolutie in de Koninklijke Schouwburg
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.
Winter op de boulevard Scheveningen
Ontdek Scheveningen met lichtshows, winteracts en schaatsen aan zee op de boulevard deze vakantie.
Groot Kerstcircus Den Haag met 25% korting!
Reserveer nu de beste plekken met 25% korting voor het Groot Kerstcircus Den Haag in de kerstvakantie!