Blogs & inspiratie
Deel 5 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
Natuurlijk hoort de Paleistuin ook thuis bij de favoriete plekken in Den Haag om je kids op de foto te zetten! Kijk snel naar de foto's van fotograaf Evelyne.
De Paleistuin is gewoon een hele mooie rustige plek met een deftig tintje. Erg mooi in de nazomer en herfst met de verkleurde bladeren!

Laat de kids naar je toe rennen voor een vrolijke foto vol actie. Altijd een succes!

Op het hek is ook origineel!

De Prinsessewal geeft op foto’s ook echt een ‘Haags’ gevoel.

Via de brug bij de Elandstraat loop je zo de Piet Heinstraat in. Daar zit het leuke kinderboekenwinkeltje Alice in Wonderland. Helemaal leuk om daar ook foto’s te maken. Waarom niet gewoon op de fiets?
– Deel 2: fotoblog rondom het Kunstmuseum Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 3: fotoblog bij Kijkduin Deze link opent in een nieuwe tab
– Deel 4: fotoblog in het Westbroekpark Deze link opent in een nieuwe tab
Tip: lees hier meer over de Paleistuin in Den Haag! Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.
Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?
Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!Meer inspiratie
Fanny & Nannerl Take Over! (6+)
Energiek familieconcert vol humor met het Residentie Orkest! Met WINACTIE! 6+
Dagje bij de boer
Beleef een topdag op de boerderij vol vrolijke activiteiten bij Stal den Hollander in Wassenaar!
Open dag in de Tweede Kamer
Volop kinderactiviteiten en de blauwe Kamerzetels in het echt zien met de open dag van de Tweede Kamer.