Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Deel 6 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!

Gepubliceerd op 23 mei 2024

De zesde tip van fotograaf Evelyne is het Lange Voorhout! In het blog laat zij zien waar je hier supermooie foto's van je kids kunt maken.

Lange Voorhout: hoe Haags kan het zijn? Een must voor Haagse foto’s. De Raad van State op de Kneuterdijk is heel apart als achtergrond voor foto’s. En als je het netjes vraagt mag je binnen in de Pulchri Studio ook een paar foto’s maken (geen grote groepen). Als je daar dan toch bent kun je meteen iets drinken in de romantische binnentuin. En vervolgens doorlopen naar de Lange Vijverberg met Jantje en de Hofvijver.

Voor de stoere deur van De Raad van State.

Gave weerspiegeling in het raam van De Raad van State. Kijk maar eens door het raam… en… klik!

Laat je kids spelen met de bladeren; voor hen leuk én je krijgt superleuke en speelse foto’s!

Hand in hand door de Parkstraat. Een pose aannemen is echt niet altijd nodig. 

Aan de Lange Vijverberg staat Jantje, bekend van het leuke kinderliedje. Natuurlijk mag een foto met Jantje niet ontbreken! 

Lekker gek op de trap in de Pulchri Studio!

Probeer soms gewoon eens wat en zie, wat een leuke, sprankelende foto!

In het volgende blog laat Evelyn ons het prachtige én fotogenieke plekje De Horsten Deze link opent in een nieuwe tab zien (één van onze favo’s:-)! Wil je meer weten over Evelyne? Klik door voor meer informatie over Evelyne Photography.

Tip op Het Lange Voorhout:
Op het Lange Voorhout ligt het prachtige theater Diligentia Deze link opent in een nieuwe tab. De leukste familievoorstellingen vind je in onze Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Mauritshuis vol vogels!

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!

Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee

Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips

Favoriete uitjes & adressen

Port Pavilion in de meivakantie

Hart Beach Family Surf

Meivakantie bij Portlantis

Meivakantie bij BijEssie Delft

ZOEK DE VERSCHILLEN (12+)

Bricks and Robots

Laurant Kids Atelier

Meivakantie Zoetermeer

Meer inspiratie

Familiezondag in Amare

Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.

KijkduinFest 2026

Vier weekenden vol strand, sport en gezelligheid in Kijkduin Den Haag.

Techniekstudio TU Delft meivakantie

Kies een workshop bij TU Delft Science Centre deze vakantie en ga aan de slag in de Techniekstudio

Hup Herman (3+)

Een vrolijke voorleesopera over winnen, verliezen en plezier maken in Amare!

Familierondleiding in de meivakantie: Voor Galg en Rad

Stap samen Rijksmuseum De Gevangenpoort in en ontdek waar bekende uitdrukkingen echt vandaan komen.

Zeg maar dag (4+)

Een ontroerende voorstelling over afscheid nemen in Theater aan het Spui.

Leer veilig zwemmen in zee!

Zeezwemmen: 4-weekse woensdagmiddag cursus van de Sand Company aan het zuiderstrand op Scheveningen.

Diarree is mijn lievelingskleur (8+)

Een speels, explosief en verrassend theater over falen, kunst en schoonheid in Theater aan het Spui