Blogs & inspiratie
Skien met je kinderfeestje is zooo cool!
Gepubliceerd op 23 mei 2024
Jill is gek op skiën en midden in de zomer jarig. Ze werd 7 en had voor haar kinderfeestje bedacht om… te gaan skiën! Een superorigineel idee natuurlijk, en bij SnowWorld in Zoetermeer kun je toch het hele jaar terecht. Het werd een toppartijtje!
Daar stond ik dan, midden in de zomer met het zweet op m’n rug, op de zolder skikleding uit te zoeken voor het feestje. Met 7 uitgelaten kids en een kofferbak vol skispullen togen we van 25 graden naar min 5.
Bij binnenkomst in SnowWorld werden we ontvangen in een prachtige stube. We waanden ons onmiddellijk in Oostenrijk, zelfs de muziek was helemaal in stijl! Er stond een vrolijk aangeklede verjaardagstafel met slingers en ballonnen voor ons klaar en ook kon er een kleurplaat worden gekleurd. Nadat iedereen was aangeschoven en de cadeautjes waren uitgepakt kon er worden aangevallen op de vrolijke menubox met daarin een puntzak patat, snack en een drankje. Als toetje volgde er nog een ijsje, waarna de jarige door SnowWorld nog eens extra in het zonnetje werd gezet en een leuk cadeautje kreeg.

Tijd om de skikleding aan te doen. Dat is overigens nog best een uitdaging, 7 kinderen in skikleding krijgen. Daar staat een half uur voor en dat heb je ook echt nodig om alle kinderen in de goede maat schoenen en de kleding te krijgen. Maar daar ging het hele stel dan toch de sneeuw in. Na de speelse warming up door de skileraar volgde er een paar oefeningen op de babyhelling. Een paar kinderen hadden nog geen ski-ervaring, maar konden toch prima meekomen. In no time ging iedereen de lopende band op naar boven om vervolgens een aantal keer onder begeleiding van de skileraar de helling af te roetsjen. Ze kregen er maar geen genoeg van!

Ik mocht even mee de baan op om een paar foto’s te maken. Maar dat gaat niet met handschoenen aan, dus binnen 5 minuten had ik ijskoude handen. Snel naar het restaurant en de capriolen bekijken achter glas vanachter een kop warme chocolademelk. Uiteraard met Oostenrijkse muziek op de achtergrond.
Het uur vloog voorbij! Na nog een slalom parcoursje en een wedstrijdje wie de meeste pionnen kon pakken tijdens de afdaling (waar iedereen bloedfanatiek aan meedeed) zat de tijd erop.

Nadat de skikleding uit en de korte broeken weer aan waren (wat een stuk sneller ging dan andersom) dronken we nog even wat op het zonnige buitenterras – met speeltuintje – waarna we weer richting huis gingen. Iedereen had het super naar z’n zin gehad, een zeer geslaagd feestje, dus. Echt een aanrader! Mijn kids verheugen zich alweer op de komende wintersport. En ze zijn nu mooi al wintersportproof!

Wij hadden bij SnowWorld een kinderfeestje met skiles en kindermenu, maar je kunt ook kiezen voor een feestje zonder les. Of in plaats van skiles een snowboardles volgen. Ook een extra uur vrij skiën bijboeken is mogelijk. De les wordt gegeven op de eerste baan. Half september gaat overigens de derde baan open, met de steilste piste van Nederland die maar liefst 300 meter lang is!
Meer weten over het SnowWorld kinderfeestje of meteen reserveren? Kijk hier voor deze coole kidsparty in de sneeuw Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!Meer inspiratie
Bricks of Wonder: laatste kans!
Deze kerstvakantie laatste kans voor de unieke LEGO tentoonstelling in de Westfield Mall!
Snowfest The Hague
Spectaculairste wintersportfestival van Nederland midden in Den Haag. Met Kidsday en helemaal gratis!
Bezoek de Tweede Kamer!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Techniekworkshops voor kids
Ga lekker aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre!
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!
Jump-Olympics
Spring, klauter en ren samen in sporthal De Schilp met Ren4Sport! Leuk kerstvakantie-uitje.
Can you Händel this?
Geniet van een jeugdige Händel in Den Haag! Unieke samenwerking van de ACVA met de Wiener Sängerknaben!