

Blogs & inspiratie
Stadsboerderijen in Den Haag!
Gepubliceerd op 27 mei 2024
Er wonen héél veel leuke, lieve dieren bij de 10 stadsboerderijen die Den Haag rijk is! Kom je ook een keertje kijken?

Je kunt er spelen, met zand, water, gras. Of ga meehelpen op de boerderij. Regelmatig zijn er leuke activiteiten; speurtochten, knutseluurtjes, of een schaapscheerfeest. Reden genoeg om alle 10 de stadsboerderijen te ontdekken!
Bijvoorbeeld Stadsboerderij Landzigt Deze link opent in een nieuwe tabin Leidschenveen/Ypenburg. Een heerlijke plek met een boerenlandschapstuin waar je heel avontuurlijk kunt spelen. Bijvoorbeeld hutten bouwen met wilgentakken of zandkastelen bouwen in de zandbak. Landzigt heeft een knuffelhoek waar kinderen de dieren kunnen aaien en knuffelen. De cavia’s mogen op schoot van 14.30 tot 15.30 uur. Met een speciaal zacht borsteltje mogen kinderen de diertjes borstelen. Daarna drink je een kopje koffie en glaasje ranja bij de naastgelegen Smulhoeve Deze link opent in een nieuwe tab.
Bij Stadsboerderij ’t Waaygat Deze link opent in een nieuwe tabin Scheveningen is er ook zoveel te doen! Voor de kleinsten staat op het terrein een speeltuin. En er is een speciale knuffelhoek om kleine dieren te knuffelen. Leuk is het project ‘Vooruit met de geit’: 6 keer per jaar wordt een schoonmaakrondje met een geit door de wijk gelopen. Kinderen van 6 tot en met 12 jaar kunnen meehelpen het zwerfafval in de wijk op te ruimen. Goed bezig!
– Stadsboerderij de Woelige Stal (Centrum) Deze link opent in een nieuwe tab
– Stadsboerderij Schildershoeve Deze link opent in een nieuwe tab (Centrum)
– Stadsboerderij Op den Dijk Deze link opent in een nieuwe tab (Escamp)
– Stadsboerderij de Herweijerhoeve Deze link opent in een nieuwe tab (Escamp)
– Stadsboerderij de Reigershof Deze link opent in een nieuwe tab (Haagse Hout)
– Stadsboerderij Molenweide Deze link opent in een nieuwe tab (Laak)
– Stadsboerderij de Kakelhof Deze link opent in een nieuwe tab (Loosduinen)
Wat is jouw favoriete stadsboerderij? Laat het ons weten! -> denhaag@kidsproof.nl
Tip: Op Kidsproof Den Haag vind je nog veel meer fijne buitenplekken in en om Den Haag Deze link opent in een nieuwe tab om de natuur te beleven met je kinderen!
Lees ook:
Alle blogs

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.Meer inspiratie

Uniek: Paleis én Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen deze zomer met de speciale kindertour!
Sportzomer Festival Moerwijk
Een middag vol sport, spel en plezier voor kinderen in Moerwijk! Helemaal gratis!
Hoftheater proefles
Meld je aan voor een proefles bij Hoftheaterschool in Den Haag en Voorburg!
Gamecity Familiedag!
Gratis zomerse dag vol springplezier, muziek en lekkers in Zoetermeer voor het hele gezin!
Hart Beach Surfcamp 6+
Beleef met de Hart Beach Quiksilver Surf & Beach Camps een supertof surfcamp in de schoolvakanties!
Dolfijn zomerprogramma Museon-Omniversum
Dolfijnen, oceaanfilms en zomerse activiteiten.
NK Beach Soccer 2025: sport, spektakel en strandplezier!
Kom ook kijken of doe mee bij NK Beach Soccer tijdens het finaleweekend in Scheveningen!