Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

DE REGELS VAN FLOOR in het theater! 8+

Gepubliceerd op 21 februari 2023

Wie kent Floor niet? Ze is grappig, ze is stoer én ze heeft haar familie meegenomen naar het theater met een tour door heel Nederland. Een voorstelling vol humor en herkenbare gezinssituaties voor alle families met (pre)pubers!

“En?” vraagt een moeder aan haar dochter na afloop. “Net zo leuk als de tv-serie?”. “Veel leuker nog!” zegt de dochter. Een jaar of 11 zal ze zijn, net als Floor. Een kleiner broertje zegt met pretogen “wel veel scheldwoorden, he mam.” “Ja, het was net het echte leven”, zegt de moeder glimlachend.

Het is halverwege december en we zijn bij de try-out van De Regels van Floor. Ook wij (Tamara en Jantine van Kidsproof Den Haag) hebben allebei kinderen in de leeftijd 8 t/m 14 jaar. De Regels van Floor kennen we van de succesvolle boekenreeks van Marjon Hoffman en de met een Emmy Award bekroonde televisieserie. Daar wordt altijd met veel plezier naar gekeken bij ons thuis. We waren dan ook meteen enthousiast toen we hoorden dat De Regels van Floor in het theater is met een tour door heel Nederland!

Via de roze webbutton onderaan deze pagina zie je waar en wanneer De Regels van Floor bij jou in de buurt is. Neem een kijkje én bestel meteen je tickets!

De voorstelling is een kijkje in het gezinsleven van de 11-jarige Floor die op het punt staat naar de middelbare school te gaan. Samen met haar beste vriendin Margreet. Alles is ok in haar leven, maar dan… gooit haar vader roet in het eten met een ‘verrassing’.

Want ja ouders, die mogen ook wel eens voor zich zelf kiezen, toch? Na jaren van zorgen voor kleine kinderen, in roze regenponchos naar school fietsend en ander ouder-ongemak. Dan passen de kinderen zich nu maar eens aan, toch?

Nou niet dus. Broer Kees en zus Floor sluiten een pact. Zetten hun vijandigheid, tijdelijk, opzij en gaan de strijd aan met hun ouders en (uiteindelijk ook weer) met elkaar.  De irritaties (jahaa), middelvingers (hé doe eens normaal) en al het andere o zo herkenbare (pre-)pubergedrag volgt.

Gelukkig maar dat het zo echt neergezet wordt. We gieren het uit, ouders en kinderen samen. Heerlijk gerustellend dit:-).

De voorstelling van Senf Producties en Jelle Kuiper Producties staat als een huis. Tof decor, komt lekker snel op gang, blijft boeien en veel interactie met het publiek. We zien de meiden glimlachen naar grote broer Kees, gespeeld door Max Laros. Helemaal als hij ineens met zijn gitaar opduikt in het publiek. Zijn nummer Flush the goldfish, uiteraard gezongen op de wc, is in de zaal in iedergeval al een hit.

Wij genoten van Floor gespeeld door Eva van der Merwe. Vanwege de leeftijd van de meiden zijn er nog 4 Floortjes die de hoofdrol afwisselend spelen. Dat zijn: Isa Jansen, Saïda Manar Alami Chentoufi, Pam van Engen en Teuntje van Zomeren. Rutger de Bekker speelt afwisselend met Emiel de Jong Vader Jan en Eva Poppink als Moeder Irma.

Kortom; wil je een vrolijke avond uit met veel humor en herkenbaarheid voor het hele gezin dan stellen wij de volgende nieuwe regel van Floor voor:.

Ga áltijd naar de regels van Floor als je kinderen van 8 t/m 14 jaar hebt!

Check de roze websitebutton voor data, tijden en kaarten!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.

Deze herfstvakantie staat Delft volledig in het teken van robotica, technologie, kunst en innovatie. Tijdens het themajaar The robots are coming verandert de stad in een grote ontdekkingsplek waar kinderen kunnen spelen, bouwen, onderzoeken én zich verwonderen. Perfect voor nieuwsgierige basisschoolkinderen én hun ouders.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Favoriete uitjes & adressen

Hans & Grietje op de vlucht (8+)

Nieuw: De wandelende hoed

Nationale KinderTheaterWeek in de herfstvakantie

Beleef het Binnenhof als nooit tevoren

Port Pavilion in de herfstvakantie

Surfcamp in de herfstvakantie

Betovering bij Podium NOORD

Dag Poes (4+)

Samen door de muziek heen

Ontdek alles over de haven bij Portlantis

Meer inspiratie

Beleef het Binnenhof als nooit tevoren

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Supermens gezocht | 6+

Opzwepend muziektheater in Theater a/h Spui tijdens de Betovering in de herfstvakantie.

Surfcamp in de herfstvakantie

Bij Hart Beach vullen kids hun vakantiedagen met surfen, skaten en beachgames op Scheveningen

MUSIC! familietentoonstelling

Zelf muziek maken en ontdekken in deze nieuwe, swingende tentoonstelling in Museon-Omniversum Den Haag!

Bezoek de Tweede Kamer! Nieuw!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Hans & Grietje op de vlucht (8+)

Een spectaculair muzikaal sprookje voor jong en oud in Amare tijdens Festival De Betovering!

Festival De Betovering bij Amare

Geniet van voorstellingen, workshops en meer bij Amare tijdens Festival de Betovering!

Grote mensen | 4+

Wat doen grote mensen eigenlijk? Ontdek het in Theater a/h Spui in de herfstvakantie!

Betovering bij Rabarber

Dans, speel, fantaseer en ontdek hoe leuk theater is bij Rabarber in de herfstvakantie!

Familierondleiding in de herfstvakantie: Voor Galg en Rad

Stap samen Rijksmuseum De Gevangenpoort in en ontdek waar bekende uitdrukkingen echt vandaan komen.

LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen

Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.

Nu is het nog rustig | 8+

Een absurde voorstelling over de strijd om gehoord te worden in de Koninklijke Schouwburg.