Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

LEGOLAND Scheveningen met kinderen!

Gepubliceerd op 17 oktober 2024

Jippie! Legoland Discovery Centre Scheveningen is open! Wij mochten vast een kijkje nemen in Legoland, dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat is Den Haag een geweldig kleurrijk LEGO speelparadijs voor kinderen rijker!

Het is zover: we hebben een LEGOLAND Discovery Centre gewoon hier op Scheveningen!

Na binnenkomst neem je de lift naar beneden. En ja, we vonden zelfs de lift al leuk:-). Echt álles is hier in het teken van LEGO! De naambordjes, wc’s, hekjes… echt met oog voor detail is alles prachtig afgewerkt.

Bij binnenkomst wilde de jongste maar één ding: bouwen! Ze zag de LEGO® Friends tafels en heeft daar een prachtig dolfijnhuisje gemaakt.

Meer van piraten? Auto’s? Het is er allemaal! Je kunt heel veel creaties bekijken maar vooral ook zelf veel bouwen aan de verschillende tafels vol met LEGO®!

Ondertussen had Kobe de LEGO® Ninjago afdeling al gevonden. Volg de training tot echte Ninja! Kom jij ongeschonden voorbij de laserstralen in het laser-doolhof? Vet!

Miniland is zó tof! Je ziet Den Haag nagebouwd met meer dan een miljoen LEGO®-steentjes. Tot in de kleinste details! Binnenhof, Kurhaus, Vredespaleis en ja, we zagen óók de bekende giraffe Gigi:-)

Er beweegt van alles. Fietsers fietsen rond, bootjes in de grachten, de bus rijdt en het reuzenrad op de Pier draait… En na een paar minuten wordt het nacht en gaan de lichtjes aan in Den Haag. WAUW!

Miniland is zeker niet alleen kijken (wat al helemaal tof is, want je ziet steeds weer nieuwe details). Je kunt ook dingen doen. Bijvoorbeeld een goal proberen te maken in het Cars Jeans stadion van ADO! Mét spectaculair vuurwerk!

Hélemaal fantastisch vonden de kinderen de attractierit! Met een soort treinwagentje ga je langs een heel verhaal en schiet je met een toverstaf punten bijelkaar…

Voor de allerkleinsten is DUPLO-world natuurlijk helemaal het einde. Maar ach… je bent nooit te oud om op een eendje te zitten toch?

Er is zelfs een 4D-bioscoop met LEGO films die ook voor de kleintjes leuk zijn. Wij genoten van de film van LEGO City. Wat een spectakel! Wees overigens niet bang om een beetje nat te worden… (of ga niet helemaal vooraan zitten zoals wij:-).

En vlak voor je het pand verlaat, kom je natuurlijk door de winkel... Ook dit bleek een favoriet onderdeel van onze kinderen van het bezoek aan LEGOLAND Scheveningen…

LEGOLAND Scheveningen is speciaal voor gezinnen met kinderen van 3-12 jaar. Heel kidsproof dus!

Je kunt kaartjes reserveren! Klik door via de roze button voor alle informatie. En veel plezier!

Tamara & Jantine met onze kidsreporters Mila, Elin & Kobe – Kidsproof Den Haag

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen

Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Favoriete uitjes & adressen

Beleef het Binnenhof als nooit tevoren

Zomervakantiefilms bij Filmhuis Den Haag

Pathé Kids Festival

Zuiderpark Vakantiepark 2026

Zomerkooklessen voor kinderen

Powerboat feestje op zee

Zomer in Plaswijckpark

Hart Beach Family Surf

Kids Fun Park in Scheveningen

FunZone Zoetermeer

Zomer in de bieb

FunZone Delft

Meer inspiratie

FunZone Zoetermeer

Spelen, lasergamen én Glow Minigolfen? Het kan bij FunZone Zoetermeer!

Zomervakantie in de gevangenis!?

Familierondleldingen én moordspel deze zomer in Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Zomeruitje naar Kinepolis

Bezoek Kinepolis Leidschendam in de Mall en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Nieuw

Bezoek de Tweede Kamer! Nieuw!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Creatief met techniek bij de TU Delft deze zomer

Kies een workshop bij TU Delft Science Centre deze zomervakantie en ga aan de slag in de Techniekstudio

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

Wat is waarheid? Leuke workshops voor nieuwsgierige kids bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden deze zomer!

Zomertekenschool: zomer van je dromen

Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!