Op vakantie bij ’t Geertje
Overnacht in het gezellige vakantiehuis bij 't Geertje en geniet van het landschap en de boerderij!
Op vakantie bij boerderij ’t Geertje kan in een leuk vakantiehuisje met eigen keuken, badkamer, aparte slaapkamer, huiskamer en terras.
Het huisje staat tussen de bomen op naast gelegen woonerf. Maar wil je een beetje extra gezelligheid, ben je zo op de boerderij.
Aan de ene kant kijk je zo over het boeren polderlandschap, aan de andere kant zie je de dijk met daarachter het water. Het is een plek waar je heerlijk kunt vertoeven in de natuur. Ook recreatie strand Noord Aa ligt op loopafstand. Er zijn fietsroutes en wandelroutes voor zowel volwassenen als kinderen.
Behoefte aan de stad? Het ligt op fietsafstand van zowel Zoetermeer als Leiden, Den Haag en Delft een half uurtje met de auto.
Het huisje staat in het Noord Aa park met een avonturenpad, het wildplukpad (om lekker te kokkerellen van wat je tijdens de wandeling bij elkaar sprokkelt) en zwemsteigers voor een lekkere duik het water! Ook is er een aanlegsteiger voor een kleine boot aanwezig.
In de buurt zijn verschillende restaurants en snackbars aanwezig.
Kortom een fijne plek voor jong en oud.
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Huur een bootje bij ’t Geertje en ontdek de polders vanuit het water en spot leuke waterdiertjes!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Familieticket Kinepolis
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!
Royal Delft Museum
Ga op nijntje-speurtocht en ontdek meer Delfts Blauw met audiotour in het museum en bezoek de fabriek.
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dierenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.