Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pier Scheveningen

Prachtig uitzicht over zee, reuzenrad en zipline, op de Pier is van alles te beleven voor jong en oud.

De Pier in Scheveningen is sinds 2015 compleet vernieuwd. De bekendste attractie aan de Nederlandse kust is inmiddels een ware foodboulevard geworden met een eigentijds aanbod van streetfood, restaurants, bars, terrassen, overdekte winkels en exclusieve hotelsuites met panoramisch zicht op de Noordzee. Met attracties als het reuzenrad, Bungy Scheveningen en de Zipline zijn er daarnaast voor jong en oud het hele jaar leuke dingen te doen. Ook zijn er op De Pier jaarrond festivals, culturele evenementen, markten, kidsactiviteiten en concerten. Wil je gewoon genieten van het geweldige uitzicht op zee en ouderwets ‘pierewaaien’? Dat kan natuurlijk ook! De Pier is elke dag gratis toegankelijk vanaf 10:00 uur ’s morgens.

Reuzenrad op De Pier
Den Haag van grote hoogte bekijken? Op de Scheveningse Pier bevindt zich Nederlands eerste reuzenrad boven zee, dat een spectaculair uitzicht biedt over het 11 kilometer lange strand en de skyline van Den Haag. Het veertig meter hoge reuzenrad heeft 36 gesloten gondels met airco, waaronder één vip-gondel die is voorzien van een glazen bodem en extra luxe inrichting. Alle gondels beschikken over comfortabele zitjes en bieden stuk voor stuk ruimte aan maximaal zes personen. Een ritje met het reuzenrad duurt ongeveer twintig minuten.

Zipline op De Pier
Vanaf de 55 meter hoge Bungy Toren raas je met snelheden tot 70 km/u langs het reuzenrad, over zee en ’t strand om uiteindelijk te eindigen bij de terrasjes aan het begin van De Pier. De Zipline is geschikt voor waaghalzen van alle leeftijden. Minimaal gewicht om te mogen zippen is 30 kg. Zippen kan alleen, maar met z’n tweeën naast elkaar is ook mogelijk. De openingstijden van de Zipline variëren, maar van april tot en met september is de attractie elke dag geopend vanaf 11:00 uur tot in de avond.

Wil je meer weten over de Pier? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: voorbeelden van restaurants op de Pier waar kids van harte welkom zijn, vind je in onze categorie Uit eten.

De Pier Scheveningen

Strandweg 1

2583 DM Den Haag

Openingstijden Dagelijks vanaf 10 uur
Prijs Toegang tot de Pier is gratis
zip ride Scheveningen: €40.- voor volwassenen en €30.-voor kinderen.
Mail direct

Mail direct naar De Pier Scheveningen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vier de Winter!

Beleef de magie van een oer-Hollandse winter tijdens de kerstvakantie bij Archeon!

Madurodam: het perfecte winteruitje

Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Reserveer

Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

WonderDagen in Scheveningen

Betaalbaar kerstvakantiefestival vol met creatieve workshops, muziek en sportieve activiteiten.

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!

Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!

18 x winterse gezinsuitjes in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag

In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!