Bezoek Egelopvang Den Haag
De vrijwilligers van Egelopvang Den Haag zetten zich in voor zieke en gewonde egels en bieden ze hulp.
De egel is een beschermde diersoort. De egelopvang mag deze diertjes buiten hun natuurlijke leefomgeving helpen als zij het niet meer zelf redden in de natuur. Dus als ze ziek of gewond zijn.
De opvang bevindt zich in de Westduinen aan het eind van de Savornin Lohmanlaan, hoek Laan van Poot. De opvang is iedere dag geopend van 10.00 tot 12.00 uur voor het brengen van egels die verzorging nodig hebben. Elke 1e zaterdag van de maand (met uitzondering van januari en feburuari) is de egelopvang van 14.00 tot 16.00 uur geopend voor belangstellenden.
Je krijgt een rondleiding langs de egelverblijven en meent een kijkje bij de egels. Als we geluk hebben, is het niet meer zo koud en zijn de egels uit hun winterslaap.
De egelopvang vind je in het Westduinpark, waar je ook heel leuk kunt wandelen en spelen met je kinderen. Lees hier onze ervaring in het Westduinpark!
Tip: Vind meer leuke activiteiten bij jou in de buurt in onze Uitagenda!
Egelopvang
Den Haag
Openingstijden
De egelopvang is dagelijks geopend van 10.00 tot 12.00 uur om egels te brengen die verzorging nodig hebben.Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
CORPUS UNLOCKED
Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
EPICX Zomerfestival 0-12 jr
Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.