Bosjes van Pex
Kom spelen in de speeltuin in de Bosjes van Pex. Mooie natuurlijke speeltoestellen en fijne zitplekken.
De speeltuin ligt in het Park aan de Daal en Bergselaan midden in het bos, waar ook een restaurant, manege, een korfbalvereniging en twee voetbalverenigingen gevestigd zijn.
We zijn al meerdere keren getipt en dat maakt nieuwsgierig natuurlijk. Omdat we zelf ook gewoon moeders zijn zijn we met de kids op avontuur gegaan. En wat een aanwinst is dit toch weer. Hartstikke leuke speeltoestellen, bankjes, boomstammen en picknicktafels om te zitten. Prima vertoeven hier hoor, terwijl de kinderen lekker spelen.
In de Bosjes van Pex vind je ook restaurant Pex voor een lekkere pannenkoek, broodje, tosti of iets anders.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.
Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?
Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!