Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bosjes van Pex

Kom spelen in de speeltuin in de Bosjes van Pex. Mooie natuurlijke speeltoestellen en fijne zitplekken.

De speeltuin ligt in het Park aan de Daal en Bergselaan midden in het bos, waar ook een restaurant, manege, een korfbalvereniging en twee voetbalverenigingen gevestigd zijn.

We zijn al meerdere keren getipt en dat maakt nieuwsgierig natuurlijk. Omdat we zelf ook gewoon moeders zijn zijn we met de kids op avontuur gegaan. En wat een aanwinst is dit toch weer. Hartstikke leuke speeltoestellen, bankjes, boomstammen en picknicktafels om te zitten. Prima vertoeven hier hoor, terwijl de kinderen lekker spelen.

In de Bosjes van Pex vind je ook restaurant Pex voor een lekkere pannenkoek, broodje, tosti of iets anders.

Gemeente Den Haag

Evert Wijtemaweg 5

2565 AA Den Haag

Openingstijden Iedere dag geopend en vrij toegankelijk.
Prijs Gratis.
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief