De Horsten
Héérlijk wandelen, struinen en tot rust komen in De Horsten mét een prachtig theepaviljoen!
Tussen Voorschoten en Wassenaar vind je de Koninklijke Landgoederen de Horsten. Wij noemen het nog steeds het Koningsbos!
Zo heerlijk om samen met je kids één van de wandelroutes te lopen, de Seringenberg te beklimmen of gewoon lekker in het gras te relaxen.
In alle seizoenen leuk, zeker ook in de winter met de slee! En in de zomer een kleedje mee, wat lekkers en genieten maar.
En ga zeker ook even langs het ontzettend schattige en prachtige theepaviljoen met heerlijke koffie, thee, taart en ander lekkers. Koninklijk genieten!
Tip: je kunt hier ook hele mooie foto’s maken.
Foto seringenberg: Anno van der Harst
De Horsten
Papeweg 36
2245 AG Wassenaar
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!