Theater voor de kleintjes
De Koninklijke Schouwburg is een paradijs voor jonge theaterbezoekers! Peuters en kleuters welkom! 2+
Elke vakantie en in het weekend zijn er voorstellingen voor iedereen vanaf 2 jaar. Rondom de voorstellingen is er altijd van alles te doen voor de kinderen. Zo wordt elk theaterbezoek een feestje voor jong en oud!
Bij alle kindervoorstellingen staan er gratis bekers lekkere limonade klaar. Zo ga je lekker fris de voorstelling in. Rondom elke kindervoorstelling in de grote zaal kan je gratis geschminkt worden.
Geregeld komen spelers na de voorstelling naar de foyer om het publiek te ontmoeten. Op de foto met nijntje, een handje schudden of een knuffel geven, het kan allemaal. Wil jij weten welke voorstellingen binnenkort in de Koninklijke Schouwburg spelen? Kijk dan via de roze button op de pagina van het Nationale Theater of in onze Kidsproof Uitagenda waar we alle voorstelling in zetten.
En ook niet onbelangrijk: bij voorstellingen in de Grote zaal staan er vrolijk gekleurde stoelverhogers bij de ingangen. Zo is de voorstelling ook voor de allerkleinsten goed te volgen.
Meer informatie over de Koninklijke Schouwburg vind je op de website via de roze button.
Ook een fijn theater voor de kleintjes is Theater aan het Spui. Hier zijn vaak extra activiteiten tijdens de schoolvakanties.
Tip: Je verjaardag vieren in de schouwburg? Ook dat is mogelijk!
Koninklijke Schouwburg, HNT
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag
Openingstijden
Zie de Uitagenda voor de voorstellingenToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Licht uit, spot aan!
In het Kinderboekenmuseum haal je het podiumbeest in jezelf naar boven! Kinderboekenweek & herfstvakantie
Herfstvakantie in het Mauritshuis
Schilderen, knutselen en op ontdekking met Maurits Muis. Beleef het Mauritshuis met je kinderen!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Leidschendam
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Leidschendam, een tof gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.
Deze herfstvakantie staat Delft volledig in het teken van robotica, technologie, kunst en innovatie. Tijdens het themajaar The robots are coming verandert de stad in een grote ontdekkingsplek waar kinderen kunnen spelen, bouwen, onderzoeken én zich verwonderen. Perfect voor nieuwsgierige basisschoolkinderen én hun ouders.