Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Landgoed De Olmenhorst

Appels en peren plukken, winkelen, kinderfeestje vieren, spelen, drinken en eten. Er is zoveel te doen!

Een onverwachte oase van rust en beleving van natuur. Dat begint al als je de statige oprijlaan op draait. Het lijkt wel of je in een ander wereld komt. Altijd een feest om hiernaartoe te gaan!

In de vele boomgaarden worden biologische appels en peren geteeld. En het allerleukste is dat je die in september en oktober zelf mag plukken. Het kan hier dan echt behoorlijk druk zijn. Maar iedereen is blij, er is van alles te doen en het ‘wij-gevoel’ van iets bijzonders doen met je kids overheerst.

Wat fijn dat familie Le Clerq het landgoed toegankelijk heeft gemaakt voor het publiek! Je bent er dus altijd welkom om te wandelen, een speurtocht te doen of te spelen in de speeltuin.

Op het landgoed zijn diverse winkels en ateliers. In de Fruitloods kun je dagelijks genieten van een lunch, high tea of een picknickmand bestellen. Ook worden daar diverse biologische producten verkocht.

Klik voor meer informatie over Landgoed De Olmenhorst door naar de website via de roze button. Ook voor de openingstijden van de winkeltjes.

Tip: Landgoed De Olmenhorst is ook een leuk adres voor een kinderpartijtje!

Tip: De Olmenhorst organiseert het hele jaar door activiteiten. Houd hiervoor onze uitagenda in de gaten.

Landgoed de Olmenhorst

Lisserweg 481

2165 AS Lisserbroek

Openingstijden Landgoed De Olmenhorst is tussen zonsopgang en -ondergang vrij toegankelijk voor het publiek.
Mail direct

Mail direct naar Landgoed de Olmenhorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Aanbeveling

Museumnacht Kids Den Haag

Ruim 15 locaties openen deze avond met speciaal programma voor kinderen! Bijzondere belevenis!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Speurtocht Zoek de Lente!

Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?

Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!

Hoera, er zijn weer lammetjes!

Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.