Landgoed De Olmenhorst
Appels en peren plukken, winkelen, kinderfeestje vieren, spelen, drinken en eten. Er is zoveel te doen!
Een onverwachte oase van rust en beleving van natuur. Dat begint al als je de statige oprijlaan op draait. Het lijkt wel of je in een ander wereld komt. Altijd een feest om hiernaartoe te gaan!
In de vele boomgaarden worden biologische appels en peren geteeld. En het allerleukste is dat je die in september en oktober zelf mag plukken. Het kan hier dan echt behoorlijk druk zijn. Maar iedereen is blij, er is van alles te doen en het ‘wij-gevoel’ van iets bijzonders doen met je kids overheerst.
Wat fijn dat familie Le Clerq het landgoed toegankelijk heeft gemaakt voor het publiek! Je bent er dus altijd welkom om te wandelen, een speurtocht te doen of te spelen in de speeltuin.
Op het landgoed zijn diverse winkels en ateliers. In de Fruitloods kun je dagelijks genieten van een lunch, high tea of een picknickmand bestellen. Ook worden daar diverse biologische producten verkocht.
Klik voor meer informatie over Landgoed De Olmenhorst door naar de website via de roze button. Ook voor de openingstijden van de winkeltjes.
Tip: Landgoed De Olmenhorst is ook een leuk adres voor een kinderpartijtje!
Tip: De Olmenhorst organiseert het hele jaar door activiteiten. Houd hiervoor onze uitagenda in de gaten.
Landgoed de Olmenhorst
Lisserweg 481
2165 AS Lisserbroek
Openingstijden
Landgoed De Olmenhorst is tussen zonsopgang en -ondergang vrij toegankelijk voor het publiek.Toon op kaart
Meer inspiratie
Beleef de herfst in Madurodam
Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!
Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
6 x leuke Sinterklaasboeken om te lenen
De avonden worden langer, de lampjes gaan aan en de geur van kruidnoten hangt alweer in de lucht. De perfecte tijd om samen met een stapel boeken op de bank te kruipen. In Bibliotheek Den Haag liggen de leukste Sinterklaasboekjes klaar — vol magie en avonturen. Wij verzamelden onze top 6 boeken om te lenen. Lees je mee?