Museum Bredius
Dit bijzondere museum bevindt zich in een prachtig 18e eeuws herenhuis. Met KijkWijzer voor kinderen.
Toen Abraham Bredius ruim negentig jaar oud in 1946 overleed, liet hij de gemeente Den Haag zijn hele collectie van meer dan 200 schilderijen na.
In dit museum kun je zijn collectie bewonderen, zoals schilderijen van Rembrandt, Jan Steen, van Neer, ‘d Hoendecoeter en Hobbema. Ook kun je verschillende zilverwerken, tekeningen, porselein en meubelen bekijken.
Leuk voor families met kinderen vanaf 6 jaar
Voor kinderen heeft het museum een KijkWijzer voor families met kinderen vanaf 6 jaar. Deze KijkWijzer brengt kinderen op speelse wijze in contact met alle mooie meesterwerken die te bewonderen zijn. Zo bevat het een puzzel, speurtocht en verkleedopdracht.
Maak bijvoorbeeld de schoenen-speurtocht en zie hoe een schoen iets toont van de drager, ontdek dat ze 350 jaar geleden al 3-d schilderijen maakten in de enige echte kijkkast in Nederland of maak een selfie met een mooie kanten kraag zodat je eruitziet als een echte jonkheer of dame uit de Gouden Eeuw. Het museum is niet alleen leuk voor kinderen maar ook nog eens gratis t/m 18 jaar.
Museum Bredius is gelegen aan de Haagse Hofvijver in het centrum van Den Haag, een bijzondere locatie dus!
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: kijk regelmatig in onze uitagenda voor een overzicht van kinderactiviteiten in Den Haag.
Museum Bredius
Lange Vijverberg 14
2513 AC Den Haag
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag11-17 uur
Prijs
Kinderen t/m 18 jaar: gratis | Volwassenen: € 8,-Studenten: €4,-
Museumkaart, vereniging Rembrandt & ICOM: gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nieuwe topfilms bij Kinepolis
Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Leidschendam!
FunZone Delft
Toffe binnenspeeltuin in Delft met verschillende speelpleinen en dus vertier voor iedereen!
Bounce Valley Delft
Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.