Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Bredius

Dit bijzondere museum bevindt zich in een prachtig 18e eeuws herenhuis. Met KijkWijzer voor kinderen.

Toen Abraham Bredius ruim negentig jaar oud in 1946 overleed, liet hij de gemeente Den Haag zijn hele collectie van meer dan 200 schilderijen na.

In dit museum kun je zijn collectie bewonderen, zoals schilderijen van Rembrandt, Jan Steen, van Neer, ‘d Hoendecoeter en Hobbema. Ook kun je verschillende zilverwerken, tekeningen, porselein en meubelen bekijken.

Leuk voor families met kinderen vanaf 6 jaar
Voor kinderen heeft het museum een KijkWijzer voor families met kinderen vanaf 6 jaar. Deze KijkWijzer brengt kinderen op speelse wijze in contact met alle mooie meesterwerken die te bewonderen zijn. Zo bevat het een puzzel, speurtocht en verkleedopdracht. 

Maak bijvoorbeeld de schoenen-speurtocht en zie hoe een schoen iets toont van de drager, ontdek dat ze 350 jaar geleden al 3-d schilderijen maakten in de enige echte kijkkast in Nederland of maak een selfie met een mooie kanten kraag zodat je eruitziet als een echte jonkheer of dame uit de Gouden Eeuw. Het museum is niet alleen leuk voor kinderen maar ook nog eens gratis t/m 18 jaar.

Museum Bredius is gelegen aan de Haagse Hofvijver in het centrum van Den Haag, een bijzondere locatie dus! 

Klik voor meer informatie op de roze button. 

Tip: kijk regelmatig in onze uitagenda voor een overzicht van kinderactiviteiten in Den Haag.

Museum Bredius

Lange Vijverberg 14

2513 AC Den Haag

Openingstijden Dinsdag t/m zondag 
11-17 uur
Prijs Kinderen t/m 18 jaar: gratis | Volwassenen: € 8,-
Studenten: €4,-
Museumkaart, vereniging Rembrandt & ICOM: gratis
Mail direct

Mail direct naar Museum Bredius

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstspeurtocht in Meijendel

Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!

Beleef de herfst in Madurodam

Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Reserveer

Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Bounce Valley Zoetermeer

Bounce Valley in Zoetermeer is een fantastisch luchtkussenpark. Voor uitjes en feestjes!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief