Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Plukkerij Framblij

Bij Framblij word je héél blij van alle frambozen en ander fruit dat je zelf plukt. Met theetuin en meer!

Deze tip kregen we van een mama uit Den Haag die hier met haar dochtertje van 3 jaar frambozen is gaan plukken. Wat een geweldige plek!

Bij Framblij kun je in de kassen je eigen fruit plukken. Naast frambozen ook aardbeien, bramen, bessen, perzikken, noem maar op. Zo leuk om je eigen fruit te plukken en allemaal onbespoten! 

Bij Framblij zijn diverse Kleurrijke Terrassen om te zitten, zowel binnen als buiten in de Boomgaard! En er is zoveel te spelen:

Een crossbaantje (2-4 jaar)
Een hele grote zandbak
Een buiten speeltuin
Een speelgoed hoek met poppenkast
Een verkleedkist
Diertjes om te knuffelen

Zelf een (strand)emmertje meenemen hoeft niet, want er zijn daar handige doosjes. Wat een feest bij Framblij!

De pluktijden zijn deze zomervakantie elke ochtend behalve de dinsdag-en de zondagmorgen.

4 tijdslots van 9.30-10.00-10.30-11.00.

Reserveren voor het plukken is verplicht.

Graag reserveren via het systeem op de website (klik door via roze button op deze pagina)

Tip: je kunt hier ook je partijtje vieren!

Tip: Op Kidsproof vind je nog veel meer leuke activiteiten om samen met je kids te doen in de Haagse regio!

Plukkerij Framblij

Zwartendijk 11

2681 LM Monster

Openingstijden Check de site via de roze button!
Prijs geen entree, je rekent het fruit wel af
Mail direct

Mail direct naar Plukkerij Framblij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief