
SnowWorld Zoetermeer
Zin in sneeuwpret! Dat krijg je bij SnowWorld in Zoetermeer. Genoeg sneeuw om te boarden of skiën!
Hier zijn veel leuke dingen voor kinderen. Kinderskiles, kinderfeestjes, kidsfunweken en vakantiekampen, gratis speeltuin. Ook in de vakantie!
– wintercamps
– gratis alpenspeeltuin
– kinderfeestjes
– funweken; skiles tijdens de schoolvakanties
– ouder & kind snowboardles vanaf 3 jaar
– kidsfestijn; op speciale dagen
Maar je kunt ook vrij skiën of snowboarden. Ben je nog onervaren, neem dan een proefles inclusief skipas en materiaalhuur voor € 32,50 per kind (t/m 12 jaar). Jouw eerste ervaring op echte sneeuw!
Belangrijk: Vergeet niet alle activiteiten even van te voren reserveren. Klik door via de roze button.
Ook voor wat betreft eten en drinken kom je hier helemaal in de wintersportsferen! Bij SnowWorld kom je helemaal in wintersportsfeer. Wij komen er altijd graag ook omdat het allemaal goed geregeld is.
Is het buiten nou lekker weer? Dan kun je ook nog eens spelen in de speciale Speeltuin in Alpensferen!
Klik door naar de website van SnowWorld Zoetermeer via de roze button hieronder om alles te weten te komen over de kinderactiviteiten.
Tip: we hebben nog veel meer actieve erop uitjes in en om Den Haag voor je!
Tip: vier je partijtje bij Snowworld met ski- of snowboardles op echte sneeuw!
Snowworld
Buytenparklaan 30
2717 AX Zoetermeer
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 23.00 uur.Zaterdag en zondag van 08.00 tot 23.00 uur.
Prijs
Proefles inclusief skipas en materiaalhuur € 32,50 per kind (t/m 12 jaar).Toon op kaart
Meer inspiratie


Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!
De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam
Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.