Sportcentrum Forum Kwadraat
Ontdek de verschillende mogelijkheden in het zwembad van Sportcentrum Forum Kwadraat!
Het zwembad bestaat uit een zoutwaterbad van 25 bij 15 meter met een beweegbare bodem voor de hele kleintjes. Daarnaast zijn er speciale warmwater dagen; dan is de temperatuur van het water 31 graden!
Verder is het op zondag vrij zwemmen. Ook leuk is het Ouder en Kind zwemmen! Door deze lessen leren baby’s de verschillende eigenschappen van het water kennen!
Alle informatie vind je op de website! Klik via de roze button door!
Tip: Kom leren zwemmen in Sportcentrum Forum Kwadraat!
Sportcentrum Forum Kwadraat
De Vliegerlaan 2-4
2273 BV Voorburg
Openingstijden
Recreatief zwemmen op zondag van 10.00 tot 12.30 uur.Ouder en Kind zwemmen op dinsdag en woensdag van 9.30 tot 11.00 uur.
Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs
Los kaartje €4,70. Ouder&kind zwemmen €6,60
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Kinderboekenweek: Spot aan!
Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.
De Betovering bij HNT
Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!
Betovering bij Podium NOORD
Geniet van leuke familievoorstelling bij Podium NOORD tijdens Festival de Betovering in de herfstvakantieUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!