Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Bieslandse Bos

Ontdek vogelsoorten of speel bij de wilgentunnels en bouw je eigen hut!

Kom hier lekker een zondagse wandeling maken door natuurlijk bos en nat moerasbos, of pak de fiets en doorkruis de fietspaden en rust uit op een van de picknickplekken!

Ontdek de verschillende vogelsoorten, van sprinkhaanzanger tot krakeend en van de mooie lepelaar tot de grote zaagbek. Om het bos nog aantrekkelijker maken werkt Staatsbosbeheer hard aan een beter netwerk van paden en uitkijkpunten. 

Maar ook Speelzone De Biesbush vind je hier. Het is dé plek waar je lekker gaat ravotten. Wilgentunnels, kronkelpaadjes, beekjes en heuveltjes zorgen hier voor urenlang speelplezier.

Wil jij ook hutten en bruggen bouwen? Bezoek dan dit bos gelegen tussen Den Haag, Pijnacker, Nootdorp en Delft. Het gebied is het hele jaar toegankelijk. Honden zijn welkom, mits aangelijnd.

Meer informatie over dit bos vind je op de website van Staatsbosbeheer via onderstaande link. 

TIP: Natuurlijk hebben wij alle leuke speelplekken in bossen, parkjes en andere natuurgelegenheden voor je verzameld! Het enige wat jij hoeft te doen is in de categorie Eropuit/Natuur te kijken en dan naar buiten!

Meer inspiratie

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in de Westfield Mall tijdens de meivakantie?

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Meivakantie vol dieren

Ontdek Wild Asia en ga samen op ontdekkingstocht bij Museon-Omniversum met film en museum

Mauritshuis in de meivakantie

Vogelavontuur in het Mauritshuis tijdens de meivakantie. Speuren, knutselen en ontdekken!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!

Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee

Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips

Mauritshuis vol vogels!

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!