Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Bieslandse Bos

Ontdek vogelsoorten of speel bij de wilgentunnels en bouw je eigen hut!

Kom hier lekker een zondagse wandeling maken door natuurlijk bos en nat moerasbos, of pak de fiets en doorkruis de fietspaden en rust uit op een van de picknickplekken!

Ontdek de verschillende vogelsoorten, van sprinkhaanzanger tot krakeend en van de mooie lepelaar tot de grote zaagbek. Om het bos nog aantrekkelijker maken werkt Staatsbosbeheer hard aan een beter netwerk van paden en uitkijkpunten. 

Maar ook Speelzone De Biesbush vind je hier. Het is dé plek waar je lekker gaat ravotten. Wilgentunnels, kronkelpaadjes, beekjes en heuveltjes zorgen hier voor urenlang speelplezier.

Wil jij ook hutten en bruggen bouwen? Bezoek dan dit bos gelegen tussen Den Haag, Pijnacker, Nootdorp en Delft. Het gebied is het hele jaar toegankelijk. Honden zijn welkom, mits aangelijnd.

Meer informatie over dit bos vind je op de website van Staatsbosbeheer via onderstaande link. 

TIP: Natuurlijk hebben wij alle leuke speelplekken in bossen, parkjes en andere natuurgelegenheden voor je verzameld! Het enige wat jij hoeft te doen is in de categorie Eropuit/Natuur te kijken en dan naar buiten!

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Muzikale zomer bij Museon-Omniversum

Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!

Maurits muis in het Mauritshuis

Creatief aan de slag met de workshops in het Mauritshuis deze zomervakantie. Gratis entree voor kinderen!

Kom samen gamen!

Kom deze zomer plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een Arcade hal vol spellen!

Gratis sporten in Den Haag

Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

LEGOLAND® Scheveningen met kinderen!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.