Vlinders aan de Vliet
In deze tropische vlinderjungle vliegen honderden vlinders en vogels vrij rond! Dit moet je beleven!
Vlinders aan de Vliet is een overdekte tuin met een tropisch klimaat. Er is zoveel leuks te beleven!
Je komt de kas binnen en daar is het direct lekker warm en heel gezellig! En je ziet direct dat er meer is dan ‘alleen’ vlinders…
Nadat je een kaartje hebt gekocht, stap je de jungle binnen. Via allemaal leuke paadjes, langs het water, het is net echt. En overal fladderen supermooie vlinders. Onze favoriet: de grote blauwe. Wauw wat is die gaaf!
De vlinders die hier te bewonderen zijn komen uit de warmere gebieden van de wereld. Andere vlinders dus dan die we om ons heen zien vliegen in de vrije natuur. De meeste vlinders vliegen wanneer er buiten opklaringen zijn. Met donker weer blijven sommige soorten stil zitten.
Maar je ziet ook leuke schildpadden en vrolijke vogels. Goed kijken!
Maar er is nog veel meer! Bij de ingang zijn de uitlopers van het tropisch koraal in twee zeewateraquaria weergegeven. Nemo en zijn zeevriendjes zijn hier te bewonderen! Ook een vrolijke papegaai, kikkers, wandelende takken, slangen, een spin… En zelfs 2 krokodillen! Deze worden af en toe (niet dagelijks!) gevoerd. Wij mochten dat een keer meemaken… zó gaaf. Eerst moesten we ‘Alie’ even roepen, daarna kreeg ie wat lekkers (sinaasappel en muis…). Alie had alleen niet heel veel honger;-).
Bekijk vooral dit filmpje met onze ervaring:
Meer informatie
Voor meer informatie klik je even door naar site via de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: ook leuk met je kinderfeestje, familie-uitje of je schoolklas/BSO!
Tip: via onze nieuwsbrief delen we enorm veel tips. Meld je aan, dan weet je zeker dat je niks mist!
Vlinders aan de Vliet
Veursestraatweg 195b
2264 EG Leidschendam
Openingstijden
Check de website voor de actuele openingstijden
Prijs
€ 9,50 volw en € 6,50 voor een kindToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.