Zwembad Het Hofbad
In zwembad het Hofbad kun je vrij zwemmen, ga van de glijbaan of kom teddybeerzwemmen (1+)!
Zwembad het Hofbad is een mooi en modern zwembad in Den Haag. Het zwembad heeft een 50-meterbad, 4 springplanken en een duiktoren van 5 meter hoog. Daarnaast is er een instructiebad en een groot recreatiebad met een glijbaan van 60 meter, whirlpool en wildwaterkreek.
Teddyberenzwemmen
Jonge kinderen zijn niet bang voor water. Tijdens het teddybeerzwemmen leer je als je één jaar bent op een speelse manier aan het water wennen. Een deskundige begeleider geeft de lessen en doet oefeningen met jou en papa of mama.
Meer informatie over de zwemtijden per leeftijd en een virtuele tour vind je op de website van DenHaag.nl! Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!
Zwembad Het Hofbad
Ypenburgse Boslaan 30
2496 ZA Den Haag
Openingstijden
Gezinszwemmen: woensdag 9 - 12 uur en zondag 9.30 - 12.30 uur.Teddybeerzwemmen:
donderdag 9.30 tot 10.00 uur 0,5 tot 1 jaar
donderdag 10.15 tot 10.45 uur teddybeerzwemmen voor 1 jarige
donderdag 11.00 tot 11.30 uur teddybeerzwemmen voor 2 tot 4 jaar
Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs
check de website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
WonderDagen in Scheveningen
Betaalbaar kerstvakantiefestival vol met creatieve workshops, muziek en sportieve activiteiten.
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!