Zwembad Het Hofbad
In zwembad het Hofbad kun je vrij zwemmen, ga van de glijbaan of kom teddybeerzwemmen (1+)!
Zwembad het Hofbad is een mooi en modern zwembad in Den Haag. Het zwembad heeft een 50-meterbad, 4 springplanken en een duiktoren van 5 meter hoog. Daarnaast is er een instructiebad en een groot recreatiebad met een glijbaan van 60 meter, whirlpool en wildwaterkreek.
Teddyberenzwemmen
Jonge kinderen zijn niet bang voor water. Tijdens het teddybeerzwemmen leer je als je één jaar bent op een speelse manier aan het water wennen. Een deskundige begeleider geeft de lessen en doet oefeningen met jou en papa of mama.
Meer informatie over de zwemtijden per leeftijd en een virtuele tour vind je op de website van DenHaag.nl! Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!
Zwembad Het Hofbad
Ypenburgse Boslaan 30
2496 ZA Den Haag
Openingstijden
Gezinszwemmen: woensdag 9 - 12 uur en zondag 9.30 - 12.30 uur.Teddybeerzwemmen:
donderdag 9.30 tot 10.00 uur 0,5 tot 1 jaar
donderdag 10.15 tot 10.45 uur teddybeerzwemmen voor 1 jarige
donderdag 11.00 tot 11.30 uur teddybeerzwemmen voor 2 tot 4 jaar
Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs
check de website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Robots are coming
Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.
Kinderboekenweek: Spot aan!
Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.
De Betovering bij HNT
Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.