Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Het Hofbad

In zwembad het Hofbad kun je vrij zwemmen, ga van de glijbaan of kom teddybeerzwemmen (1+)!

Zwembad het Hofbad is een mooi en modern zwembad in Den Haag. Het zwembad heeft een 50-meterbad, 4 springplanken en een duiktoren van 5 meter hoog. Daarnaast is er een instructiebad en een groot recreatiebad met een glijbaan van 60 meter, whirlpool en wildwaterkreek. 

Teddyberenzwemmen
Jonge kinderen zijn niet bang voor water. Tijdens het teddybeerzwemmen leer je als je één jaar bent op een speelse manier aan het water wennen. Een deskundige begeleider geeft de lessen en doet oefeningen met jou en papa of mama.

Meer informatie over de zwemtijden per leeftijd en een virtuele tour vind je op de website van DenHaag.nl! Klik hiervoor op de roze button.

Tip: Bekijk ons complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag!

Zwembad Het Hofbad

Ypenburgse Boslaan 30

2496 ZA Den Haag

Openingstijden Gezinszwemmen: woensdag 9 - 12 uur en zondag 9.30 - 12.30 uur.
Teddybeerzwemmen:
donderdag 9.30 tot 10.00 uur 0,5 tot 1 jaar
donderdag 10.15 tot 10.45 uur teddybeerzwemmen voor 1 jarige
donderdag 11.00 tot 11.30 uur teddybeerzwemmen voor 2 tot 4 jaar

Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs check de website via de roze button
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Beleef de herfst in Madurodam

Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Reserveer

Bounce Valley laat je stuiteren!

Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je feestje of uitje!

Herfstspeurtocht in Meijendel

Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!

Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Griezelen met kids in Den Haag en omgeving

De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio.

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025

Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief