Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de Houtzagerij

Leuk! Op zondag hier gezinszwemmen; speciaal voor ouders en kinderen samen.

Ook op andere dagen is het vrij zwemmen. Deze dagen zijn woensdag en zaterdag. Kinderen onder de zeven jaar zonder zwemdiploma worden toegelaten tot het bad indien je met een volwassene komt.

Alle informatie over het zwembad vind je op de website van DenHaag.nl. Klik hiervoor door naar de website via de roze button!

Tip: Volg zwemlessen in zwembad de Houtzagerij!

Tip: Het meest complete overzicht van zwembaden in en rond Den Haag vind je in onze categorie Eropuit!

Zwembad de Houtzagerij

Hobbemastraat 93

2526 JG Den Haag

Openingstijden Op zondag van 11.00 - 13.30 uur

Zie website voor actuele openingstijden.
Prijs Vanaf €2,75
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Houtzagerij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Filmhuis Den Haag

Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.

Sir Winston Fun & Games

Kom met het hele gezin plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.