Zwembad De Fluit
Lekker zwemmen en spetteren? Dat kan bij Zwembad De Fluit in Leidschendam!
Zwembad De Fluit biedt zwemplezier en leuke activiteiten voor jong en oud. Voor de allerkleinsten is er baby-, peuter- en kleuterzwemmen. Of je kunt met het hele gezin lekker vrijzwemmen tijdens het recreatief zwemmen.
Goed om te weten: kinderen kunnen alleen worden toegelaten onder toezicht van een volwassene. Dus kom samen met je ouder(s), opa of oma!
Meer informatie vind je op de website van Zwembad De Fluit. Klik hiervoor op de roze button!
Tip: Vier je kinderfeestje in het zwembad! Of kijk in de Uitagenda voor het Discozwemmen!
Tip: Nog geen zwemdiploma? Haal deze gemakkelijk en snel bij Zwembad De Fluit!
Zwembad en sportcomplex De Fluit
Fluitpolderplein 1
2262 ED Leidschendam
Openingstijden
Zie website voor actuele openingstijden.Prijs
Los kaartje: €4,60.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Mauritshuis in de meivakantie
Vogelavontuur in het Mauritshuis tijdens de meivakantie. Speuren, knutselen en ontdekken!
Bezoek de Tweede Kamer met een familierondleiding
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.