Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Virtual Reality uitje

Kom hét uitje van dit moment beleven en stap met het hele gezin in een virtuele wereld.

Stap in een virtuele wereld bij Amaze VR  met hét uitje van dit moment: een Virtual Reality beleving. Via de roze button zie je alle mogelijkheden. Neem snel een kijkje!

In het hartje van Den Haag, op de Torenstraat, vind je 10 VR Arcade stations met 50+ spelletjes. Verder is er 60 m2 om vrij rond te lopen in VR en 300 m2 voor gaming in VR. Genoeg te doen dus tijdens dit toffe uitje!

Bij Amaze zijn ze van dinsdag t/m zondag geopend voor jouw nieuwste VR experience. Wel moet je van te voren even reserveren. Dat kan via de roze websitebutton.

Voor alle leeftijden vanaf ca. 10 jaar is er een passende beleving. Ook erg leuk voor tieners dus! Wat dacht je bijvoorbeeld van een Escape Room, maar dan in Virtual Reality? Of speel met je team onze gruwelijk realistische zombie shooter!

Tip: Bijna jarig? Bij Amaze kun je ook je kinderfeestje vieren in VR. Duik samen met je vriendjes en vriendinnetjes in een fantasiewereld en speel de tofste games.

Wat ga jij spelen bij Amaze? Klik om te kiezen en voor meer informatie op de roze button.

AmazeVR

Torenstraat 140

2513 BW Den Haag

Openingstijden Di, Wo, Do: 14:00 – 20:00
Vr: 14:00 – 22:00
Za: 12:00 – 22:00
Z0: 12:00 – 20:00
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar AmazeVR

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Mauritshuis

Schilderen, knutselen en op ontdekking met Maurits Muis. Beleef het Mauritshuis met je kinderen!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Grand Prix Trofeeën bij Royal Delft

Een leuk uitje voor jonge racefans én creatieve kids bij Royal Delft in de herfstvakantie.

Zoetermeer is griezelig gezellig deze herfst

Van springen en theater tot Halloweenstad: onze tips voor de herfstvakantie in Zoetermeer!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.

Deze herfstvakantie staat Delft volledig in het teken van robotica, technologie, kunst en innovatie. Tijdens het themajaar The robots are coming verandert de stad in een grote ontdekkingsplek waar kinderen kunnen spelen, bouwen, onderzoeken én zich verwonderen. Perfect voor nieuwsgierige basisschoolkinderen én hun ouders.