Race Planet for Kids
Kom karten en leef je uit in de heats bij Race Planet Delft! Ook een bowlingbaan en lasergamen.
Jimmy is de burgemeester van Race Planet for Kids. Hij heeft overal ter wereld de leukste speelattributen verzameld, waaronder veel mooie en gekke vervoersmiddelen.
Leef je uit met trapskelters, driewielers en elektrische ‘Formule 1-wagens’. Kinderen vanaf 8 jaar (minimumlengte 1,40 meter) kunnen bij Race Planet For Kids karten op de speciale ‘rookie’ karts.
Deze karts zijn voorzien van alle denkbare comfort- en veiligheidsvoorzieningen zoals verstelbare stoelen, verstelbaar gas- en rempedaal, veiligheidsgordel, schijfremmen en stevige kunststof bumpers rondom.
Natuurlijk ligt er ook beschermende kleding, een helm en een body- en neckprotector klaar. Veiligheid staat bij het karten immers voorop!
Ook is er een volwaardige bowlingbaan bij Race Planet Delft. Iedereen, jong en oud, kan terecht op de bowlingbanen van Race Planet. En je kunt er ook lasergamen.
Kijk voor meer informatie op de website via de link onderaan deze pagina!
Tip: Vier je feestje en ga met z’n allen karten! Zie Actieve Kinderfeestjes.
Bleekemolens Race Planet
Kleveringweg 18
2616 LZ Delft
Openingstijden
Maandag, dinsdag en donderdag van 13.00 uur tot 18.00 uur.Woensdag van 12.00 uur tot 18.00 uur.
Vrijdag van 12.00 uur tot 19.00 uur.
Zaterdag van 11.00 uur tot 19.00 uur.
Zondag van 11.00 uur tot 18.00 uur.
Prijs
2 - 12 jaar: €12,50.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!