Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Haagse Willemsvaart

Stap aan boord van een boot van de Willemsvaart en vaar mee van Den Haag naar Scheveningen!

Rederij De Willemsvaart is een kleine gezellige rederij die vanuit Den Haag naar Scheveningen vaart. Stap aan boord bij Chris die je heel veel over Den Haag weet te vertellen. Meerdere aanlegplaatsen!

De rederij is flexibel dus schroom niet te vragen (bel even) of jouw favoriete route mogelijk is! Zo maakten wij tijdens onze stedentrip Den Haag, op verzoek een leuke stop bij de Waterkant waar we een kopje thee met schipper Chris dronken. En we lieten ons in de stad naar onze favoriete ijssalon brengen. Zo fijn dat dat kan!

Afhankelijk van het seizoen varen ze 7 dagen per week (in de wintermaanden 2 dagen per week) en kun je genieten van de stad vanaf het water. Onderweg hoor je veel over de dieren en planten die je ziet, super interessant. Ook leuk: in de zomer zijn er ook avondvaarten!

De Willemsvaart is genoemd naar Koning Willem I, die op verzoek van Burgemeester Copes van Cattenburch is gestart met het aanleggen van een waterweg tussen Den Haag en Scheveningen.

Wil je een keer meevaren? Klik dan op de roze button voor meer informatie over de mogelijkheden.

Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Like onze pagina nu en mis niets!

De Haagse Willemsvaart

Openingstijden Zie website. 7 dagen per week.
Vaart ook op verzoek, bel dus even.
Prijs Zie website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar De Haagse Willemsvaart

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Leidschendam!

Speurtocht Zoek de Lente!

Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!

Bounce Valley Delft

Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

10x speelbossen, speeltuinen en buitenplekken in Den Haag!

In en om Den Haag zijn zoveel mooie plekjes om naar buiten te gaan met de kinderen. Van bos, park, strand tot speeltuin. Waar neem jij je kinderen mee naar toe?

Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters

Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.