Alles op één plek bij Dekker Zoetermeer
Bowlen, spelen, eten én ontspannen – bij Dekker Zoetermeer kan het allemaal!
Een dagje uit met het hele gezin bij Dekker Zoetermeer
Dekker Zoetermeer is de plek voor een gezellig dagje uit met de kinderen of de hele familie. Het ruime en groene complex aan de rand van Zoetermeer biedt voor ieder wat wils – en alles op één locatie!
Bowlen bij Lucky’s Bowling
Samen met de kids een strike gooien? Lucky’s Bowling is sfeervol, modern én heel leuk voor kinderfeestjes.
Binnen- en buitenspeeltuin
Voor de kleintjes is er volop speelplezier. Glijbanen, trampolines, schommels en klimrekken zorgen voor uren vermaak. De buitenspeeltuin ligt direct aan het terras van Sweet Lake Italy, dus jij geniet van een drankje terwijl de kids zich uitleven – mét uitzicht over het water. Wel veilig uiteraard, het water is niet bereikbaar voor de kids.
Lekker eten & ontspannen
Trek gekregen? Schuif aan bij één van de restaurants van Dekker Zoetermeer:
Sweet Lake Italy voor pizza, pasta & gezelligheid, mét terras en buitenspeeltuin
The Lodge voor sfeervol tafelen in Ibiza-vibes
Of ontspan in het sportrestaurant na een actieve dag
Ontdek het zelf – plan je bezoek via de roze button en maak er een onvergetelijke dag van bij Dekker Zoetermeer.
Dekker Zoetermeer
Scheglaan 12
2718 KZ Zoetermeer
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games
Kom met het hele gezin plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!
LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen
Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!