Bosjes van Pex
Kom spelen in de speeltuin in de Bosjes van Pex. Mooie natuurlijke speeltoestellen en fijne zitplekken.
De speeltuin ligt in het Park aan de Daal en Bergselaan midden in het bos, waar ook een restaurant, manege, een korfbalvereniging en twee voetbalverenigingen gevestigd zijn.
We zijn al meerdere keren getipt en dat maakt nieuwsgierig natuurlijk. Omdat we zelf ook gewoon moeders zijn zijn we met de kids op avontuur gegaan. En wat een aanwinst is dit toch weer. Hartstikke leuke speeltoestellen, bankjes, boomstammen en picknicktafels om te zitten. Prima vertoeven hier hoor, terwijl de kinderen lekker spelen.
In de Bosjes van Pex vind je ook restaurant Pex voor een lekkere pannenkoek, broodje, tosti of iets anders.
Meer inspiratie
Betovering bij Podium NOORD
Geniet van leuke familievoorstelling bij Podium NOORD tijdens Festival de Betovering in de herfstvakantie
Licht uit, spot aan!
In het Kinderboekenmuseum haal je het podiumbeest in jezelf naar boven! Kinderboekenweek & herfstvakantie
De Betovering bij HNT
Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.