Hof van Wouw
Bij de Hof van Wouw geniet je van de natuur en een stukje cultuur midden in de stad!
In hartje Den Haag ligt Hof van Wouw, een bijzondere hof/moestuin en cultureel erfgoed met mooie vruchtenbomen en bloemen.
Om deze unieke Tuin in stand te kunnen houden organiseert De Hof van Wouw een paar keer per jaar gezellige publieksevenementen voor jong en oud, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan de tuin en de Historische groentekas.
Op het overdekte terras staat er een heerlijk kopje thee/ koffie of iets fris voor je klaar. Ook worden er hof-made producten verkocht.
Op de website via de roze button vind je meer info en een overzicht met komende evenementen.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Hof van Wouw
Lange Beestenmarkt 49
2512 EB Den Haag
Openingstijden
Alleen open tijdens publieksevenementen, kijk op de site via de roze button voor meer infoPrijs
per evenement verschillend, klik op de roze button voor meer infoToon op kaart
Meer inspiratie
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Royal Delft Museum
Ga op nijntje-speurtocht en ontdek meer Delfts Blauw met audiotour in het museum en bezoek de fabriek.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.