Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stayokay Den Haag

Stayokay is voordelig en fijn. Met het openbaar vervoer voor de deur ligt Den Haag aan je voeten.

In hartje Den Haag aan het water, op 5 min. lopen van station Hollands Spoor, vind je het hostel van Stayokay. Een gerenoveerd pand in de stijl van de Amsterdamse School met een terras aan het water. Alle kamers zijn basic, schoon en hebben eigen sanitair. Wij hebben hier overnacht tijdens onze stedentrip Den Haag. En dat beviel heel goed!

De algemene ruimtes, zoals de hal zijn fris en kleurrijk. De toegangsdeuren zijn overal met je pasje (kamersleutel) toegakelijk en dus afgesloten voor onbevoegden. Dat geeft een fijn gevoel.

Er zijn 2-6 persoons privé kamers, ideaal voor families. Je verblijft inclusief een uitgebreid ontbijtbuffet. Wil je ’s avonds mee-eten reserveer bij de balie en geniet rond 18.00 uur van de goed betaalbare daghap in het gezellige restaurant. De pooltafel en tafelvoetbal waren favoriet bij onze kids, evenals het enorme tv-scherm (met voetbal toen wij er waren).

Bij aankomst in het hostel ontvang je een lakenpakket waarmee je zelf je bed opmaakt. Het is mogelijk een handdoekenset te huren voor € 3,50. Babybedjes zijn er op aanvraag (1 per kamer)

Met tram 15 (die vlakbij stopt, halte Rijswijkseplein) ben je met 2 haltes in het centrum van Den Haag. Ook zijn er fietsen te huur bij het hostel (geen kinderfietsjes).

Ook leuk: elke ochtend vaart om 10.45 uur de Willemsvaart langs het hostel. Voor een klein bedrag stap je op en vaar je mee naar Scheveningen voor een dagje strand.

Stayokay Den Haag

Scheepmakersstraat 27

2515 VA Den Haag

Openingstijden zie website, klik door via de roze button
Prijs Kinderen tot en met 2 jaar verblijven gratis.
Kinderen onder de 12 moeten op een privékamer verblijven.
Mail direct

Mail direct naar Stayokay Den Haag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstspeurtocht in Meijendel

Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!

Bounce Valley laat je stuiteren!

Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je feestje of uitje!

Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Beleef de herfst in Madurodam

Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Reserveer

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Griezelen met kids in Den Haag en omgeving

De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio.

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025

Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief