Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Smullen bij Tante Tokkie

Zo leuk, op de natuurboerderij bij Tante Tokkie krijg je een kijkje in het leven op de boerderij!

Natuurboerderij De Gouden Leeuw is meer dan alleen een kleinschalige boerderij. Op de boerderij is van alles te beleven én je krijgt een uniek kijkje in het leven van de boer en de daarbij behorende werkzaamheden. Ieder voorjaar worden er ook lammetjes geboren, kom je ook een kijkje nemen?

Je kunt hier ook heerlijk smullen van wel 50 verschillende soorten pannenkoeken bij pannenkoekenboerderij Tante Tokkie of een lekker ijsje halen in de ijssalon. Er wordt gewerkt met zuivel rechtstreeks van de dieren van de boerderij. Hartstikke vers dus!

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Tante Tokkie

Veurseweg 182

2252 AG Voorschoten

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Tante Tokkie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Bounce Valley laat je stuiteren!

Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je feestje of uitje!

Iemand een reiger besteld?

Ontdek 800 jaar eten en drinken op het Binnenhof.

Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden

Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Proef de geschiedenis op het Binnenhof

Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief