Natuurboerderij Tante Tokkie
Zo leuk, op de natuurboerderij bij Tante Tokkie krijg je een kijkje in het leven op de boerderij!
Natuurboerderij De Gouden Leeuw is meer dan alleen een kleinschalige boerderij. Op de boerderij is van alles te beleven én je krijgt een uniek kijkje in het leven van de boer en de daarbij behorende werkzaamheden. Ieder voorjaar worden er ook lammetjes geboren, kom je ook een kijkje nemen?
Je kunt hier ook heerlijk smullen van wel 50 verschillende soorten pannenkoeken bij pannenkoekenboerderij Tante Tokkie of een lekker ijsje halen in de ijssalon. Er wordt gewerkt met zuivel rechtstreeks van de dieren van de boerderij. Hartstikke vers dus!
Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Tante Tokkie
Veurseweg 182
2252 AG Voorschoten
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof uit eten Zoetermeer
Fijne restaurants met kinderen in Zoetermeer. Bekijk onze Kidsproof tips voor kindvriendelijke restaurants met een kindermenu, speelhoek, speeltuin, kindervermaak of een fijn terras.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
12 toffe buitenspeeltuinen in en om Den Haag!
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 12 (.. en dan nog een aantal andere leukerds in Delft...;-) horen bij onze favorieten in en om Den Haag. Urenlang speelplezier gegarandeerd! Wat is jouw favoriete buitenspeeltuin?