Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderwandeling Den Haag

Speciale kinderwandeling door de binnenstad van Den Haag. 6-13 jaar

Deze speciale kinderwandeling door de binnenstad van Den Haag is niet alleen heel leuk om te doen, je leert ook nog op een grappige manier de stad kennen.

Bij elk nummer staat een vraag. Vul de letter, die voor het juiste antwoord staat, in bij het vakje met hetzelfde nummer als de vraag. Er vormt zich dan een woord.

Deze kinderwandeling is online te volgen en is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van 6 tot 13 jaar.

Klik op de roze button voor de online wandeling.

The Hague Info Store

Spui 68

2511 BT Den Haag

Prijs online gratis
Mail direct

Mail direct naar The Hague Info Store

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sir Winston Fun & Games

Kom met het hele gezin plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!

Filmhuis Den Haag

Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!