TrashUre Hunt
Dare to be a Hero! Jaag op zwerfafval met je kinderfeestje of familie-uitje!
TrashUre Hunt brengt milieuproblemen op een toegankelijke, effectieve en ludieke manier onder de aandacht van het publiek. In uiteenlopende spelvormen wordt met groepen kinderen, tieners en volwassenen op zwerfafval gejaagd.
Verjaardagsfeestje
Vier je feestje samen met TrashUre Hunt! Wil jij een keer water anders doen dan elk jaar? Ben jij graag buiten en vind jij het ook zo leuk om dieren te redden!? kom dan bij TrashureHunt je verjaardag vieren!
De basis van het (verjaardags)feestje is een leuke en educatieve middag. Je gaat onder leiding van een echte TrashUre Hunter op jacht naar schatten (zwerfafval) die niet in de natuur thuis horen. TrashUre Hunters zijn schatzoekers en dierenredders.
Meestal starten we met taart en limo en worden de cadeautjes aan de jarige gegeven. De limo, herbruikbare borden, bekers en bestek verzorgen wij. Taart en snacks mag u zelf meenemen
Hierna zal The Adventure Game worden uitgelegd en gaan wij als groep het strand op om schatten te zoeken. Natuurlijk houden wij rekening met het weer.
Bij terugkomst zullen de schatten worden gewogen en besproken. We drinken nog wat, eventueel met een snackje. Ook nu zullen wij weer zorgen voor de limo. Snacks, en indien u de voorkeur heeft voor iets anders dan limo, mag u zelf meenemen (wilt u hierbij alsjeblieft denken aan verpakkingsmateriaal). Dan is er speeltijd.
Er zijn verschillende opties:
– Knutselen met de gevonden schatten, indien deze schoon zijn. Anders hebben wij genoeg schone schatten op voorraad.
– Skateboard les. Wij zorgen voor skateboards en beschermingsmateriaal (helm, knie – en elleboogbescherming). Zelf graag zorgen voor goede schoenen om de voeten en tenen te beschermen.
Voor meer info over al het aanbod klik je op de roze button.
TrashUre Hunt
Strandweg 150-154
2586 JW Den Haag
Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Den Haag van strand tot stad
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Zomerworkshops in het Mauritshuis
Creatief aan de slag in het Mauritshuis tijdens de zomervakantie. Gratis entree voor kinderen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.