Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Room met het gezin

Lijkt het jou leuk om te escapen deze zomer met je familie? Boek dan nu bij Unlock Scheveningen! 10+

Op zoek naar een escape room voor een gezinsuitje in Den Haag? En kan jij je zenuwen in bedwang houden? Kan je rustig blijven in een hectische situatie? Ben jij super goed in het ontcijferen van raadsels? En ben jij op zoek naar een spannende middag?

Dan is dit het ideale uitje voor jullie!

Speciaal voor kinderen vanaf 10 jaar de escape rooms van Unlock Scheveningen.

Mission Impossible kamer
-Vanaf 10 jaar* Bij kinderen onder de 15 jaar verplicht een begeleider mee de kamer is.
-Maximaal 10 kinderen

Nog meer activiteiten bij Unlock Scheveningen
Bij Unlock Scheveningen kan je terecht voor veel leuke uitjes op Scheveningen. Of je zoon of dochter nou houdt van creatieve uitjes of sportieve uitjes, bij Unlock Scheveningen is een ruim aanbod zodat er altijd iets voor jouw kind bij zit. Veel mogelijkheden op het strand. Denk hierbij aan een potje beachvolleybal, boeren beach golf, slippers pimpen, zandkunstwerk of een potje voetballen in een bubbelbal.

VR experience
Ga met je vriendjes naar de VR Adventure Room onder leiding van een instructeur en beleef een unieke middag.

Combinatie met eten
Kom eerst escapen bij Unlock Scheveningen en beleef een spannend avontuur voor jong en oud. En kom daarna bij van jullie avontuur bij Oma Toos om samen te genieten van de pannenkoeken en poffertjes van Oma Toos. Praat gezellig na over jullie fantastische escape met een lekkere pannenkoek of misschien wel met poffertjes en onbeperkt ranja.

Maak kennis met de lekkerste pannenkoeken en/of poffertjes naar keuze en geniet van onbeperkt ranja bij Oma Toos voor slechts €7.50!

Unlock Scheveningen

Schokkerweg 44

2583 BH Den Haag

Openingstijden zie website
Prijs €120,- per kamer*
eten bij Oma Toos  €7.50 p p
Mail direct

Mail direct naar Unlock Scheveningen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.