Wave Sup School
De eerste Wave Sup School van Scheveningen voor sup lessen op zee en zomerkampen!
Beginnende Stand-Up Peddelaars leren hier de kneepjes van het suppen op de Noordzee of op binnenwater.
Wanneer je al wat vaardigheden beheerst, ga je werken aan het pakken van golven, ook wel Wave Suppen genoemd.
Wave Sup School vindt je aan het Noorderstrand van Scheveningen bij strandtent Manta. De Wave Sup School biedt verhuur, privélessen en wekelijkse workshops.
Voor kinderen zijn er 3 & 5-daagse zomerkamps van Flow boordevol activiteiten op het water en op het strand in de leeftijd van 6 tot 13 jaar.
Klik op de roze button voor alle informatie.
Tip: Op zoek naar meer toffe zomerkampen? Op Kidsproof.nl vind je er heel veel met én zonder overnachting.
Lijstjes voor Den Haag
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!