Wave Sup School
De eerste Wave Sup School van Scheveningen voor sup lessen op zee en zomerkampen!
Beginnende Stand-Up Peddelaars leren hier de kneepjes van het suppen op de Noordzee of op binnenwater.
Wanneer je al wat vaardigheden beheerst, ga je werken aan het pakken van golven, ook wel Wave Suppen genoemd.
Wave Sup School vindt je aan het Noorderstrand van Scheveningen bij strandtent Manta. De Wave Sup School biedt verhuur, privélessen en wekelijkse workshops.
Voor kinderen zijn er 3 & 5-daagse zomerkamps van Flow boordevol activiteiten op het water en op het strand in de leeftijd van 6 tot 13 jaar.
Klik op de roze button voor alle informatie.
Tip: Op zoek naar meer toffe zomerkampen? Op Kidsproof.nl vind je er heel veel met én zonder overnachting.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nieuw
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Dansles voor kids en kleuters
Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!
Theaterschool Rabarber
Rabarber: waar elk kind zich leert uitdrukken, zelfvertrouwen krijgt en vooral veel plezier beleeft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips