Zwembad de Boetzelaer
Kom zwemmen in het gloednieuwe zwembad De Boetzelaer in Monster met waterspeeltuin voor de kleintjes.
Bij het zwembad in Monster kan je terceht voor zwemonderwijs, vrijzwemmen en aquasporten. Er is een fijne waterspeeltuin voor kleine kinderen en discozwemmen op vrijdagavond voor de iets grotere kinderen.
Er is een groot bad, enorme hottub en het ondiepere bad voor de kleine kinderen.
WATERSPEELTUIN
Dat wordt lekker spelen voor de kleintjes en voor de volwassenen fijne plekjes om te zitten. Leuk met waterfonteintjes een stoere haai en meer te ontdekken.
Het bad was in 2019 volledig afgebrand, maar in 2021 dus weer heropend. Niet alleen het zwembadgedeelte, maar ook de horeca is nieuw. Een enorme bar beneden en op de eerste verdieping, met uitzicht op het zwembad, is nóg een bar.
Kinderfeestjes
Op woensdagmiddag, zaterdagmiddag, zondag of voor het discozwemmen op vrijdagavond is het met je vriendjes & vriendinnetjes smullen geblazen in het restaurant van De Boetzelaer.
Het verjaardagsfeestje bestaat uit;
-Patat met een lekker snack naar keuze
-Limonade
-Slush puppy of ijsje
-Lekkere snoepjes
-Toegang tot het zwembad
-Verrassing voor de jarige!
Klik door voor alle informatie en reserveringen.
Zwembad de Boetzelaer
Madeweg 36
2681 PM Monster
Openingstijden
zie websitePrijs
De kosten voor het (disco)kinderfeestje zijn € 16,50 p.p.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Sir Winston Fun & Games
Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.