Waterski Feestje
Met je vriendjes en vriendinnen op de latten in het water bij Wollebrand, hoe gaaf!
Bij aankomst schrijven jullie je in bij de waterskibalie, waarna iedereen zich gaat omkleden in de dames- of herenkleedkamer. Eerst krijgen jullie een instructiefilmpje te zien. Vervolgens krijgen jullie op de startvlonder van de kabelskibaan de verdere uitleg van getrainde instructeurs.
Leer in 1 uur gemakkelijk en snel waterskiën! Ook toegankelijk voor degene die nog nooit op de lange latten hebben gestaan!
Wollebrand Cablepark is geopend van april t/m oktober. Je kunt al waterskiën met minimaal 5 kinderen tussen de 8 en 12 jaar. Kijk voor alle voorwaarden op de website via de roze button.
Tip: Alle watersportfeestjes vind je in ons overzicht!
Wollebrand Recreatie
Broekpolderlaan
Honselersdijk
Openingstijden
Zie de websitePrijs
Vanaf € 15,- per uur.Wetsuit vanaf € 5,-.
Kijk voor actuele prijzen op de website via de roze button.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Den Haag!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Kookfeest Haagse Kookschool
Leer tijdens je partijtje de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek het programma 2026/2027 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2026/2027
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!