Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gonny in het Groen

Leuke natuurfeestjes of natuurlessen doe je samen met Gonny in het Groen!

Gonny in het Groen is een natuurjuf en verzorgt groene kinderfeestjes. Je kunt Gonny vragen voor activiteiten in de natuur voor kinderen tussen de 4 en 12 jaar. Dit kunnen feestelijke lessen zijn of leerzame feestjes. Het belangrijkste is naar buiten gaan, het avontuur opsnuiven en op onderzoek gaan.

Feest in het groen
Samen met Gonny ga je op avontuur in het wild. Eerst camoufleren en dan in de bosjes op zoek naar dierensporen zoals poepjes en pootafdrukken. Zo vind je de kleinste pissebed in een grote boom, een glinsterend slijmspoor richting een slak en een konijnentoilet. Je leert hoe je met een zakmes een eigen speer maakt en deze versier je met natuurlijke materialen die je kracht geven. En op sommige plekken kun je zelfs een vuurtje maken… supergaaf!

Natuurjuf
Als natuurjuf geeft Gonny graag een andere focus op de wilde natuur om ons heen. In de bomen en struiken waar je dagelijks aan voorbij loopt, zitten de meest wonderlijke wezens.
Een boom zelf is al een wonder opzich. Het kan licht eten, zuurstof maken, bescherming bieden, voedsel geven en daar heel oud mee worden. Dus rits je jas dicht, trek je laarzen aan en ga mee op ontdekking in de natuur bij jouw in de buurt!

Gonny voelt zich thuis in het Groen van Rotterdam, Delft en Den Haag. Een leuke locatie waar Gonny graag komt is bijvoorbeeld Buitengoed Dorrepaal in Leidschendam!

Klik door via de roze button voor meer informatie over Gonny in het Groen!

Tip: kijk hier voor leuke natuurplekken met kinderen in en om Den Haag!

Gonny in het Groen

Mail direct

Mail direct naar Gonny in het Groen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Kinderfeestje bij EPICX Den Haag

Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag. Action + Fun = een onvergetelijk feestje!

Kooman’s verjaardagsfeestje

Vier je kinderfeestje in het oudste poppentheater van Nederland, vlak bij het Scheveningse strand!

Boomklimfeestje in het Haagse Klimbos

Klimavontuur in het Haagse Bos – Ain’t no party like a Boomtopper party!

Bounce Valley Delft Party

Vier je verjaardag met extreme fun bij Bounce Valley Delft: een gigantisch luchtkussenpark.

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag met kinderen in Den Haag 2026

Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Strandseizoen Den Haag gestart!

Het strandseizoen in Den Haag is officieel begonnen. En hoe! Met een vernieuwde boulevard op Scheveningen en een volle agenda met festivals is dit hét moment om er samen op uit te gaan. Van het strand naar de stad en weer terug… hier kan het gewoon op één dag. Precies wat dit een fijne Kidsproof tip maakt.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!