Bakken en decoreren
Happy Baking voor bakken & decoreren in de Fahrenheitstraat. Feestjes en kinderworkshops.
Happy Baking is een gezellige winkel in winkelgebied De Fahrenheit. Je vindt hier alles op het gebied van bakken en decoreren van taart, cupcakes, koekjes, chocolade en nog veel meer gebak.
Ze staan je graag bij met tips, adviezen en inspiratie zodat je thuis tot de mooiste èn lekkerste resultaten komt. Wil je meer leren? Meld je dan aan voor de workshops en cursussen waar je de fijne kneepjes van het decoreren kunt leren.
Voor kinderen zijn er regelmatig workshops zoals chocoladeletters decoreren met Sinterklaas of hekesenketeletjes maken voor halloween. Ook in de vakanties kan je hier terecht voor kinderworkshops.
Ook je kinderfeestje kan je in deze fijne Haagse winkel vieren, leuk!
Kinderen van 6/7 jaar
Bij een kinderfeestje met kinderen van 6/7 jaar decoreren alle kinderen 6 cupcakes.
Kinderen van 8-12 jaar
Tijdens een feestje met kinderen vanaf 8 jaar snijden, vullen, bekleden en decoreren de kinderen een boltaartje.
Klik door via de roze webbutton voor alle informatie, de agenda en reserveringen.
Happy Baking
Fahrenheitstraat 570
2561 DJ Den Haag
Openingstijden
zie websiteVoor een gezellig kinderfeestje voor kinderen van 6 – 12 jaar gaan we in principe uit van woensdagmiddag, vrijdagmiddag of zaterdag. In overleg en afhankelijk van onze agenda, kan er soms een andere dag overeengekomen worden.
Prijs
zie websiteDe kosten van een kinderfeestje zijn € 130,- voor 6 kinderen, daar boven komt er per kind extra € 5,- bij. Het maximum aantal is 10 kinderen.
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Skatefeestje
Vier een te gek skatefeestje met Skateboard training in het Olympisch Skatepark of eigen locatie!
VR Kinderfeestje bij The Park VR
Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Den Haag!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!