Ren4Sport Sport & spel
Sportief je verjaardag vieren kan met een tof Sport & spel kinderfeestje op een locatie naar keuze!
Vier een superleuk en sportief kinderfeestje met Ren4Sport! Zij hebben de flexibiliteit om in te spelen op de wens van de jarige en verschillende leeftijden in een groep. Goed geregeld!
Kies bijvoorbeeld voor een Sport & spel kinderfeestje. Alle feestvierders gaan dan een middag gezellig aan de slag met verschillende sport en spel onderdelen.
Ren4Sport verzorgt het feestje op een buitenlocatie in de buurt van de jarige, de locatie mag je dus zelf kiezen. Weet je geen geschikte plek? Dan kan Ren4Sport je verder helpen! Uiteraard is het ook mogelijk het feestje binnen in een gymzaal plaats te laten vinden. De eventuele huurkosten hiervoor zijn voor eigen rekening. Omdat de wens van elke jarige uniek is, kun je contact opnemen om te bespreken wat mogelijk is.
Het feestje kan georganiseerd worden voor 8 tot 30 personen en duurt 90 minuten.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Bekijk alle mogelijkheden voor kinderfeestjes bij Ren4Sport of in en rond Den Haag!
Ren4Sport Sportburo
Openingstijden
Op aanvraag.Prijs
Vanaf €12,- per persoon, zie website voor meer info.Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Powerboat feestje op zee
Eerst vol gas over zee. Daarna samen pannenkoeken eten of lasergamen. Topfeest!
Boomklimfeestje in het Haagse Klimbos
Klimavontuur in het Haagse Bos – Ain’t no party like a Boomtopper party!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.