Ren4Sport Sport & spel
Sportief je verjaardag vieren kan met een tof Sport & spel kinderfeestje op een locatie naar keuze!
Vier een superleuk en sportief kinderfeestje met Ren4Sport! Zij hebben de flexibiliteit om in te spelen op de wens van de jarige en verschillende leeftijden in een groep. Goed geregeld!
Kies bijvoorbeeld voor een Sport & spel kinderfeestje. Alle feestvierders gaan dan een middag gezellig aan de slag met verschillende sport en spel onderdelen.
Ren4Sport verzorgt het feestje op een buitenlocatie in de buurt van de jarige, de locatie mag je dus zelf kiezen. Weet je geen geschikte plek? Dan kan Ren4Sport je verder helpen! Uiteraard is het ook mogelijk het feestje binnen in een gymzaal plaats te laten vinden. De eventuele huurkosten hiervoor zijn voor eigen rekening. Omdat de wens van elke jarige uniek is, kun je contact opnemen om te bespreken wat mogelijk is.
Het feestje kan georganiseerd worden voor 8 tot 30 personen en duurt 90 minuten.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Bekijk alle mogelijkheden voor kinderfeestjes bij Ren4Sport of in en rond Den Haag!
Ren4Sport Sportburo
Openingstijden
Op aanvraag.Prijs
Vanaf €12,- per persoon, zie website voor meer info.Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Den Haag!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Bounce Valley Delft Party
Vier je verjaardag met extreme fun bij Bounce Valley Delft: een gigantisch luchtkussenpark.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!