Feestje Stadstuin Rusthout
Dierenweide, natuurspeeltuin, bloementuin en een heel fijn terras. Ideale plek voor je partijtje!
In Leidschendam vind je Stadstuin Rusthout. Een heerlijke plek met lieve dieren, een fijne natuurspeeltuin en nog veel meer. Een super leuke plek voor het vieren van je verjaardag!
In de natuurspeeltuin is bijvoorbeeld van alles te doen. Een waterpomp en het beekje, de zandbak, het verscholen pad en het steltenpad zorgen dat jij en je vriendjes en vriendinnetjes zich geen minuut vervelen!
Uitgespeeld? Neem dan eens een kijkje bij de dieren op de dierenweide en in Villa Alex. Hier wonen geitjes, konijnen en cavia’s. Maar ook kippen, duiven en eenden vind je in de tuin.
Op het terras kun je lekker wat eten en drinken dat verkocht wordt in de boerderij. Naast koffie en thee kun je er lekkere sappen kopen en in de zomer biologische ijsjes.
Stadstuin Rusthout is te gebruiken voor een feestje als je donateur bent van de tuin. Wil je hier meer over weten? Klik dan op de roze button.
Tip: wist je dat er nog veel meer leuke plekken zijn voor het vieren van je partijtje? Kijk maar eens in onze categorie Kinderfeestjes!
Stadstuin Rusthout
Noordsingel 3
2264 EK Leidschendam
Openingstijden
De tuin is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Op maandag en donderdag gesloten.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Skatefeestje
Vier een te gek skatefeestje met Skateboard training in het Olympisch Skatepark of eigen locatie!
Kinderfeestje bij EPICX Den Haag
Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag. Action + Fun = een onvergetelijk feestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!