Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje Stadstuin Rusthout

Dierenweide, natuurspeeltuin, bloementuin en een heel fijn terras. Ideale plek voor je partijtje!

In Leidschendam vind je Stadstuin Rusthout. Een heerlijke plek met lieve dieren, een fijne natuurspeeltuin en nog veel meer. Een super leuke plek voor het vieren van je verjaardag!

In de natuurspeeltuin is bijvoorbeeld van alles te doen. Een waterpomp en het beekje, de zandbak, het verscholen pad en het steltenpad zorgen dat jij en je vriendjes en vriendinnetjes zich geen minuut vervelen!

Uitgespeeld? Neem dan eens een kijkje bij de dieren op de dierenweide en in Villa Alex. Hier wonen geitjes, konijnen en cavia’s. Maar ook kippen, duiven en eenden vind je in de tuin.

Op het terras kun je lekker wat eten en drinken dat verkocht wordt in de boerderij. Naast koffie en thee kun je er lekkere sappen kopen en in de zomer biologische ijsjes.

Stadstuin Rusthout is te gebruiken voor een feestje als je donateur bent van de tuin. Wil je hier meer over weten? Klik dan op de roze button.

Tip: wist je dat er nog veel meer leuke plekken zijn voor het vieren van je partijtje? Kijk maar eens in onze categorie Kinderfeestjes!

Stadstuin Rusthout

Noordsingel 3

2264 EK Leidschendam

Openingstijden De tuin is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Op maandag en donderdag gesloten.
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Hart Beach kinderfeestjes

Surfen, skaten, Beach Games of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!

Boomklimfeestje in het Haagse Klimbos

Klimavontuur in het Haagse Bos – Ain’t no party like a Boomtopper party!

Sir Winston Fun & Games feestje

Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Reserveer

JUMP Freerun kinderfeestje

Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.