Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje Stadstuin Rusthout

Dierenweide, natuurspeeltuin, bloementuin en een heel fijn terras. Ideale plek voor je partijtje!

In Leidschendam vind je Stadstuin Rusthout. Een heerlijke plek met lieve dieren, een fijne natuurspeeltuin en nog veel meer. Een super leuke plek voor het vieren van je verjaardag!

In de natuurspeeltuin is bijvoorbeeld van alles te doen. Een waterpomp en het beekje, de zandbak, het verscholen pad en het steltenpad zorgen dat jij en je vriendjes en vriendinnetjes zich geen minuut vervelen!

Uitgespeeld? Neem dan eens een kijkje bij de dieren op de dierenweide en in Villa Alex. Hier wonen geitjes, konijnen en cavia’s. Maar ook kippen, duiven en eenden vind je in de tuin.

Op het terras kun je lekker wat eten en drinken dat verkocht wordt in de boerderij. Naast koffie en thee kun je er lekkere sappen kopen en in de zomer biologische ijsjes.

Stadstuin Rusthout is te gebruiken voor een feestje als je donateur bent van de tuin. Wil je hier meer over weten? Klik dan op de roze button.

Tip: wist je dat er nog veel meer leuke plekken zijn voor het vieren van je partijtje? Kijk maar eens in onze categorie Kinderfeestjes!

Stadstuin Rusthout

Noordsingel 3

2264 EK Leidschendam

Openingstijden De tuin is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Op maandag en donderdag gesloten.
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

JUMP Freerun kinderfeestje

Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!

Kinepolis Kinderfeestje

Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Leidschendam in de Mall of the Netherlands!

Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground

Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Den Haag!

Powerboat feestje op zee

Eerst vol gas over zee. Daarna samen pannenkoeken eten of lasergamen. Topfeest!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!