
Kasteel Duivenvoorde
Breng een bezoek Kasteel Duivenvoorde in Voorschoten en ga terug in de tijd van prinsen en prinsessen!
Een kasteel zoals een kasteel hoort te zijn! Wil je het kasteel van binnen zien? Kom eens langs!
Bij Kasteel Duivenvoorde zijn vier rondleidingen te volgen, die ook allemaal geschikt zijn voor kids.
– Laat je tijdens de historische parkrondleiding door de tuinen meevoeren langs de rijtuigen, hoor alles over hoe de tuinbazen de tuin met de meeste precisie onderhielden en droom weg bij prachtige vergezichten en romantische bruggen.
– Tijdens de kasteelrondleiding ontdek je de hoogtepunten uit bijna achthonderd jaar familiebewoning. Omdat Duivenvoorde in de loop der eeuwen nooit is verkocht, maar altijd is vererfd, is de bijzondere bewonersgeschiedenis nog tastbaar in het kasteel.
– Van kolossale pruiken tot kleurrijke jurken, en van lange baarden tot ingetogen blikken. Loop door een fotoalbum in de portrettenrondleiding.
– Ontdek alles over de bijzondere flora en fauna tijdens de parkrondleiding.
Bezoekerscentrum Hof van Duivenvoorde
In het bezoekerscentrum Hof van Duivenvoorde in de Leidse tuin kun je terecht voor tickets en informatie. Ook vind je er een museumwinkel met ridderpakken en prinsessenjurkjes. Ontzettend leuk voor de kleine museumbezoeker die graag in stijl het kasteel en landgoed bezoekt! Ook kan je hier een hapje eten en wat drinken.
Wandelen met een app: Buiten op Duivenvoorde.
Download de app en ontdek het landgoed. Voor families is er het speciale familiespel: Op pad met Ridder Jan. Door spelletjes te doen en opdrachten uit te voeren ontdekken jullie meer over al het bijzondere dat er te vinden is.
Kasteel Duivenvoorde
Laan Van Duivenvoorde 4
2252 AK Voorschoten
Openingstijden
Wandelpark – Geheel het jaarAlle dagen; 08.00 – 19.30 uur
Museum
Donderdag tot en met zondag 11.00 – 17.00 uur
Landgoedwinkel
Woensdag tot en met zondag 11.00 – 17.00 uur
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


De Betovering bij HNT
In de herfstvakantie geniet je van heel veel voorstelling bij HNT tijdens Festival de Betovering!
Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden
Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!
Beleef de herfst in Madurodam
Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Proef de geschiedenis op het Binnenhof
Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!