Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theaterschool Rabarber

Rabarber: waar elk kind zich leert uitdrukken, zelfvertrouwen krijgt en vooral veel plezier beleeft!

Droom jij van samen spelen? Durf jij je te laten zien? Doe dan nu mee!

Rabarber is al bijna 40 jaar dé theaterschool van Den Haag en omstreken. Er is voor iedereen een passend programma. Van basisklassen voor beginnende kinderen tot opleidings-, musical- en productieklassen voor tieners.

Kinderen van 6 t/m 12 jaar krijgen met leeftijdsgenoten theaterles in Het Speelhuis:

Tadaa
Een kortere cursus voor kinderen van 6 en 7 jaar, om te ontdekken of theater iets voor hen is. De jonge spelers repeteren met spel en beweging. In deze groep staat spelplezier voorop en krijgen de kinderen inzicht in het verschil tussen de werkelijkheid en de spelrealiteit.

Basisgroepen
Start je tussen de 7 en 10 jaar dan kom je in een basisgroep met leeftijdsgenoten. Je leert samen te spelen, improvisatie te maken en korte scènes te spelen. Ook leer je met korte teksten en vanuit verhalen personages neer te zetten.

Daarna zijn er English drama, musicalgroep, leerjaren 10-12, Maaklabs en meer. Check hiervoor de website via de roze button!

DOE MEE!
Heb jij zin om ook iets met theater te doen, aarzel dan niet en geef je op voor een van de groepen of een proefles. Klik snel op de roze button of mail voor meer informatie.

PS: Veel oud-leerlingen van Rabarber hebben in de theater-, film- en televisiewereld hun weg gevonden. Zo zijn bij Rabarber begonnen: Barry Atsma, Eva Duijvestein, Gijs Naber, Fedja van Huêt, Georgina Verbaan en nog vele anderen!

Rabarber

Bilderdijkstraat 35

2513 CM Den Haag

Openingstijden Op de site staat het lesprogramma (via de roze button).
Prijs zie webiste (via de roze button)
Mail direct

Mail direct naar Rabarber

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Cub Club baby- en peuterzwemmen

Voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Van de eerste plons tot vol vertrouwen bewegen in het water.

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

Goals4Kids

Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hoera, er zijn weer lammetjes!

Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Samen stil in de zaal. Mooie ervaring bij Lonneke van Leth Dans!

Ben jij weleens met je kind naar een dansvoorstelling geweest? Wij eerlijk gezegd nog niet. Tot vorige week.