Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ballet in Wassenaar

Bij Snel & Lenig kun je vanaf je 4e jaar op ballet. Streetdance vanaf 6 jaar.

Klassiek ballet kan bij deze sportvereniging vanaf 4 jaar. De ballerina’s en stoere streetdancers dansen in een speciale oefenruimte. Voorzien van een spiegelwand, zodat je goed ziet wat je doet! Ook zijn er barres aangebracht, op verschillende hoogtes. Waar zowel de grote als de kleine ballerina’s hun hart mee kunnen ophalen.

Interesse? Kijk op de website via de roze button hieronder naar het actuele lesrooster en ga naar een les om gewoon eens mee te doen.

Tip: Op deze site vind je nog veel meer leuke clubjes in en om Den Haag.

Sportvereniging Snel en lenig

Wassenaar

Openingstijden Zie website voor het lesrooster
Prijs Vanaf € 60,00 per half jaar
Mail direct

Mail direct naar Sportvereniging Snel en lenig

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Hart Beach surf- en skatelessen

Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!

Zomerschool Hoftheater

Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!

Peutergym bij Ren4Sport

Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!

Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief