
De Woelige Stal
Wil je met dieren knuffelen of helpen met verzorgen? Bij deze stadsboerderij in Den Haag kan het!
Op de boerderij wonen varkens, koeien, geiten, kippen, cavia’s, konijnen en een poes. Je kunt de dieren aaien en knuffelen, helpen verzorgen of spelen in de speeltuin.
In de speciale knuffelhoek kun je de kleine dieren aaien en knuffelen. De knuffelhoek is open van dinsdag tot en met vrijdag van 14.30 tot 15.30 uur. Op zaterdag en zondag van 10.00 tot 11.00 uur.
Meehelpen met verzorgen kan ook. Dieren voeren, geiten borstelen en schoonmaken. Genoeg te doen op een boerderij. Om 16.00 uur worden de dieren gevoerd.
De Woelige Stal verkoopt melk van de koeien en geiten. Koeienmelk is dinsdag tot en met zondag verkrijgbaar vanaf 9.30 uur. Geitenmelk wordt verkocht van het voorjaar tot het najaar. Ook zijn er eieren en honing te koop.
Regelmatig zijn er leuke kleine activiteiten, als knutselen, proefjes, quiz of speurtocht en grote activiteiten als het schaapscheerfeest.
De boerderij ligt aan het Wijkpark Transvaal. De boerderij ligt op 5 minuten lopen van de Haagse markt.
Voor meer informatie klik je even door naar de website via de roze button hieronder.
Tip: we hebben nog meer leuke gezinsuitjes in en om Den Haag voor je verzameld.
Stadsboerderij de Woelige stal
Herman Costerstraat 80
2571 PB Den Haag
Openingstijden
Dinsdag tot en met zondag van 9.00 tot 17.00 uur.Prijs
Gratis. Voor activiteiten kan een kleine vergoeding worden gevraagd.Toon op kaart
Meer inspiratie


Magische Sprookjesreis
Reis mee de wereld over naar sprookjes uit alle windstreken in het Kinderboekenmuseum.
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Videogame Museum Zoetermeer
The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!