Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterskiën!

Waterskiën is pure fun voor iedereen! Kom het uitproberen bij Wollebrand.

Nog nooit op de lange (waterski-) latten gestaan? Geen probleem, na een instructiefilm en uitleg van de instructeurs, heb je het binnen een uur onder de knie. Het is gemakkelijk en veilig voor iedereen met een normale lichamelijke conditie.

Bij Wollebrand hebben ze een kabelskibaan waardoor je goed kunt oefenen met waterskiën. De kabelbaan gaat 30 km/h. Maar… Waterboarden is ook mogelijk! Lijkt jou dit wat? Ga dan naar de website via de roze button voor meer informatie of kom een keer langs bij Wollebrand!

Ook leuk is je verjaardag vieren bij Wollebrand met het Fun for Kids arrangement!

Andere coole eropuit tips in de buitenlucht vind je in onze categorie Outdoor Actief!

Wollebrand Recreatie

Broekpolderlaan

Honselersdijk

Openingstijden Zie website
Prijs zie website voor de actuele tarieven (klik op de roze button)
Mail direct

Mail direct naar Wollebrand Recreatie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

FunZone Zoetermeer

Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Leidschendam!

Bounce Valley Delft

Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarsvakantie uitjes in en om Den Haag met kinderen

Een weekje vakantie: heerlijk! Heb jij al plannen? We delen hieronder leuke tips voor een voorjaarsvakantie vol binnen- en buitenpret met je kinderen. Geniet ervan!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.